Wpis z mikrobloga

Grałem w swoim życiu w wiele gier, pierwszą było Return To Castle Wolfenstein 20 lat temu w wieku 6 lat, wcześniej jakieś Doomy u ojca w pracy; potem się nazbierało, od gówienek z Cybermychy, po klasyki jak GTA Vice City, poprzez CODy, NFSy, Assasyny, dosłownie wszystkie lepsze tytuły na PC, zawsze najbardziej ceniłem otwarte światy jak Wiesiek 3 czy Skyrim, ale nigdy, przenigdy nie ceniłem żadnej innej gry tak bardzo jak RDR2, to jest po prostu nadgra. #gry #pcmasterrace #rdr2
Pobierz Karp_Molotow - Grałem w swoim życiu w wiele gier, pierwszą było Return To Castle Wolf...
źródło: comment_1631968132G2LQLI1ChT1SYLYezXN6eo.jpg
  • 63
@Karp_Molotow: W 1 nie grałem i jak teraz skończyłem fabułę i został mi John to bym w sumie wrócił do Artura. Aktor głosowy zrobił niesamowitą robotę. Aż żałuję, że byłem taki niedobry na początku i rabowałem i zabijałem.

Szkoda, że rozgrywka to głównie słuchanie dialogów i podziwianie animacji. Nieczęsto gra wymaga jakiejś strategii czy jest jakimś wyzwaniem. A walka w formacie cover shooter to mi się przejadła, bo już w sporo