Wpis z mikrobloga

@iminwykop: Myślę, że taki trybunał dla niepoznaki można nazwać nawet intergalaktycznym, a jego działanie i tak by było tak wiarygodne jak finansowe kontrole wewnętrzne w firmie jdg wysyłane co rok do urzędu skarbowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciezki_przypadek
@gdziemojimbuspiatka szczepienie nie chroni z dużym prawdopodobieństwem sięgającym nawet do 95% przed zakażeniem spójrzcie co dzieje się w Singapurze gdzie zaszczepionych jest ponad 80%, a w pełni zaszczepionych było 79% we wrześniu.
@iminwykop: drugą dawkę pfizera dostałem w lipcu a na początku września siedziałem z koroną na izolacji.
Tyle, że w UK gdzie mieszkam narracja rządowa od początku była taka, że szczepionka zmniejsza ryzyko poważniejszego przejścia, hospitalizacji bądź zgonu w
  • Odpowiedz
@Smol_PP: @Smol_PP: Ale mordeczko, to, że w polskim ministerstwie i zresztą na całym świecie co chwile sobie przeczą i co chwile uznają inne środki za działające lub nie to dlatego, że mamy sprawę bez precedensu. Raz dostają takie a nie inne wiadomości więc na nich bazują swoje działania, do tego cholera wie ile robią, żeby ugrać co chcą. Zważ, że wszystkie kraje świata szczepią, chcą szczepić na nawołują do szczepień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gdziemojimbuspiatka: Jak na podstawie wiedzy, skoro od początku na całym świecie producenci i rządy mówiły o tym żeby się szczepić by odciążyć służbę zdrowia bo szczepionka zmniejsza ryzyko ciężkiego przejścia korony a nie zmniejsza ryzyka zarażenia.
Ty serio różnicy nie widzisz czy jakoś usprawiedliwiać ich niekompetencję chcesz bo nie wiem?
Patrząc na te punkty (których treść można zmieniać na bazie najnowszych badań nawiasem mówiąc i co nie zostało zrobione jak widać)
  • Odpowiedz