Wpis z mikrobloga

@Anesa: Proponuję samemu ponosić maseczkę 12 godzin i wydawać opinię. Co do opinii ekspertów polecam zapoznać się z eksperymentem Milgrama. Dalej się duście myśląc, że jest to w porządku dla was i społeczeństwa. A i to nie jest odpowiedź na moje pytanie zawarte w scrennie. Tą odpowiedzią jest np. nauka gry na instrumentach.
  • Odpowiedz
"Duszno" w maseczce to jedynie reakcja psychologiczna. Chyba, że Janusz jednorazówkę trzeci miesiąc nosi i mu flegma zaschła od środka tworząc skorupę, to może faktycznie być problem z dopływem tlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anesa: Ciekawostka - "poziom IQ" można zwiększyć, jeden z zarzutów wobec testów IQ jest taki ze jeśli się w kółko rozwiązuje te testy to wynik rośnie. IQ to nie to samo co inteligencja, o ile wiadomo w ogóle precyzyjnie czym owa inteligencja jest.
  • Odpowiedz
@SynestetycznyEstetyczny: przed tą całą pandemią nosiłam maseczkę przez cały dzień i jakoś mi nie było duszno. Podobnie jak innemu personelowi medycznemu i asystentom.

Ale każdy inny już się dusi i nie może oddychać i wszystko inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
@Anesa: HONOR I GODNOSC POLAKA POTOMKA HUSARZY WYKLETYCH I ORGANIZATOROW PRZEGRANYCH Z GORY POWSTAN MI NIE POZWALA NALOZYC SOBIE KAGANCA NIE RZUCIM ZIEMI SKAD NASZ ROD AMEN
  • Odpowiedz