Wpis z mikrobloga

Witam Państwa. Chciałbym się zapytać co polecacie jako pierwszy zegarek/opaska/smartwatch. Nie będę ukrywał, ze zależy mi na cenie, ale chciałbym również coś sprawdzonego. Jeżeli możecie coś z czystym sumieniem polecić dla amatora - będę wdzięczny! Miłego dzionka.
#bieganie #jogging #sport
  • 9
@Cin-Cin: wejdz na facebooka jest kilka grup 'gielda biegowa'

Ludzie czesto sprzedaja sprzet wygrany na zawodach, lub nietragiony prezent. Mozesz troszke zaoszczedzic, a dostac nowy w pelni sprawny zegarek.

Teoretycznie podstawowe garminy czy polary mozesz barac i raczej nie bedzie to strzal w kolano.
Osobiscie od sportwatchy xiaomi (amazfit) trzymalbym sie z daleka, ale ludzie uzywaja i nie narzekaja.
@Cin-Cin: Zona ma Polara za 800 zł - jest zadowolona, ja mam Samsunga Watch S3 - jest bardziej uniwersalny jako smartwatch ( chociażby zestaw głośno mówiący). Teraz na rynku jest tyle tego że ograniczeniem jest tylko budżet
@Cin-Cin: Amazfit Bip S - ma czasami odchyły w pomiarze tętna (spoczynek z błędnymi pomiarami +20bpm na przestrzeni dwóch minut), wiem napewno że zawyża o jakieś 5-6bpm ale ogólnie strefy jestem w stanie określić. Co nie zmienia faktu ze jak odłożę trochę hajsu to przesiadka na garmina jednak.
@Cin-Cin: polar/garmin/sunto <- patrz raczej na marki. Sa trochę droższe, ale mają tez tanie modele. Jako byly posiadacz amazfita bip odradzam go z calego serca. Poza genialna bateria jest beznadziejny. Sam sie wyłącza, zwiesza i stopuje trening, czasami dodaje albo odejmuje sobie kilkaset metrow, a o synchronizacji i oprogramowaniu nawet sie nie bede rozpisywał, bo to dno.