Wpis z mikrobloga

Dla Was Wykop przedpremierowo! Posłuchajcie mojego najnowszego numeru - jeżeli się spodoba, miło mi będzie, gdy zostawicie jakiś komentarz i udostępnicie kawałek na swoich social mediach. Wasze wsparcie, to dla mnie jedyna opcja, by pchnąć utwór gdzieś dalej. Tekst piosenki napisałem w momencie, gdy #nerwica i #derealizacja nie pozwalały mi wyjść nawet na chwilkę z domu, a jedyne co mi pozwalało przetrwać dzień, to #benzodiazepiny. Spędziłem w łóżku 5 miesięcy i dosłownie, czułem się jak roślina, codziennie przeżywając niewyobrażalny koszmar na nowo. Dzisiaj już jest dużo lepiej i chyba można stwierdzić, że wracam do normalności, choć droga przede mną jeszcze długa. Z góry dziękuję za każdą opinię i udostępnienie. Z racji, że zamiast klipu jest moje zdjęcie, to przy okazji robię #pokazmorde. Pozdrówki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tworczoscwlasna #muzyka #rap #polskiyoutube #psychiatria #psychologia #spiewajzwykopem
kezu5osiem100 - Dla Was Wykop przedpremierowo! Posłuchajcie mojego najnowszego numeru...
  • 4