Wpis z mikrobloga

@Aammon: po #!$%@? tak #!$%@? i po co jak gowno wiesz? Jak mnie #!$%@?ą takie bezmózgi, #!$%@? swoja #!$%@?ą podpowiedzią typowi mega fajną banie, bo myslisz ze bania to taka oś i oksy daje mimusik bo zamula a 3cmc daje plusik bo pobudza, i ze niby jedno do drugiego sprowadza cie na srodek osi, czyli trzezwosc no #!$%@? wyobraz sobie ze tak nie jest i zqmknij #!$%@? na tematu o ktorych
@Xwolf66: ja na szczęście powoli kończę z kryształem, przez 4 miesiące leciałem codziennie ale nie grubo. Ostatnio brałem tak raz na 3 tygodnie ale dość grubo i powiem ci że tak parę razy grubiej poleciałem, zacząłem mieć w #!$%@? odkleję, bardziej zacząłem zwracać uwagę na tą depresję jak już ci schodzi i tak jakoś przez to wszystko bo zacząłem brać większe ilość ale rzadziej to przestałem ćpać... może brzmi to trochę
@Xwolf66: a co dla ciebie jest taką najlepszą używką ? jednak kryształ daje wyrzut serotoniny i dopaminy + daje w #!$%@? energi i nie czuje się zmęczenia np po 12h pracy. czujesz sie praktycznie najlepiej na świecie. Ja jak poznałem kryształ to już inne używki dla mnie nie istniały .
@XkamiX ja jednak jestem wierna opio i aktualnie oksy jest dla mnie najlepsze. Chociaż twraz też się super dobrze czuje to jednak dla kryształu bym nie zrezygnowała z oksy
@Xwolf66: benzo też brałem bo nawet przez psychiatrę miałem przepisane ale 3 dni brałem i skończyłem... w tym stanie nie da się funkcjonować, wolę żyć z moim stanami lękowymi niż brać benzo...
@Xwolf66: pierwszy raz DXM w ilości 350mg i czułem się fatalnie, drugi raz tak zwany kompocik piłem i czułem się lepiej (bo nie miałem mdłości) ale nadal #!$%@? nie wiem co jest takiego dobrego w opio