Wpis z mikrobloga

@XkamiX to dziwne. Ja jak nie nadużywałam benzo tylko brałam leczniczo to było dobrze i mi bardzo pomagało. Jak się bierze więcej to wiadomo, że #!$%@?
@XkamiX ale dxm to nie jest opio XD wiec w sumie nie masz jak ocenić prawdziwej mocy opio bo prawdopodobnie tego nigdy nie poczułeś. Raczej jeśli ktoś poczuje jak działa opio to nigdy nie powie, że nie wie co jest w tym fajnego
@Xwolf66: i tak obecnie nie chce już nic brać bo psychicznie jestem wrakiem człowieka, nie chcę się uzależnić bo jak po czymś będę czuł się dobrze to od razu się uzależnię... albo sprowadzi mnie to do najgorszego... czyli samobójstwa, kiedyś parę lat temu powiedziałem że albo się zaćpam albo popełnie samobójstwo, jakoś mineło parę lat i nic się nie zmieniło oprócz tego że biorę już rzadziej i ograniczam się od tego
@crystalmethh: Typie pisz z sensem albo zamknij #!$%@?ę. Opio najlepiej wchodzi jak jesteś już #!$%@? mocno kryxem, w odwrotnej kolejności średni sens widzę, chyba że ktoś lubi taką podkładkę. A pojęcie mam większe od ciebie w temacie opiatów jak i pewnie mieszania opio z ketonami, więc morda tam.