Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@symis: 3 nieużywane to jest bezpieczny zapas :). Teraz nie używasz, a jutro będziesz potrzebował. Poza tym ja nie jestem za #!$%@? setki gniazdek na każdym rogu, tylko za dodaniem ich tam, gdzie się najczęściej używa, a zazwyczaj w projektach ich nie ma. Do tego jak do wszystkiego trzeba podejść z głową, ale prawda jest taka, że gniazdek nigdy za wiele i nawet jeśli teraz masz kilka nieużywanych, to i tak
@radziuxd Ja mam z jednego gniazda listwę do której mam podłączony PC, 3 monitory, kierownice, głośniki, i kolejna listwę do której wpięty jest laptop, kolejny monitor, drukarka i dysk zewnętrzny.
Wszystko pod jedno gniazdo z licznikiem i jak włącze PC i laptopa + wszystkie monitory to 600W nie przekracza z gniazda więc gitara.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NightRock: na co bym uważał tylko to nie przekraczanie jednoczesnego zużycia na listwie zasilającej - poziomu na jaki jest opisana. Te najtańsze naprawdę szalu nie robią. No i druga uwaga - naprawdę prądożerne rzeczy typu czajnik elektryczny, piekarnik, czy mikrofala - dawać bezpośrednio do gniazdka.

A ciągniecie przedłużaczy to standard na starych blokowiskach z instalacją aluminiowa. Sam kiedyś wynajmowałem pokój w mieszkaniu gdzie wszystko na całe mieszkanie była ciągnięte z kontaktów
@Anon2139: Na MiBoxie oglądam IPTV, a na PlayStation tego nie ma, więc telewizji na PS nie obejrzę, poza tym fakt - reszta jest taka sama, ale na MiBox mam jeszcze YouTube bez reklam przez SmartTube Next ( ͡° ͜ʖ ͡°)