Wpis z mikrobloga

Pograłem z 2-3 godziny i muszę przyznać, że ten remaster całkiem im się udał. Śmieszą mnie tylko komentarze ludzi, którzy nagle płaczą, że nie ma nowego contentu, a gdyby takowy dodali to byłby płacz, że niszczą "classic experience" xD
Grafika wygląda miodnie, nie ma porównania do oryginalnej wersji gry. Jak ktoś się jeszcze zastanawia to warto, szczególnie jak się wcześniej nie grało.
#diablo2 #blizzard #gry #diablo2resurrected
aircod - Pograłem z 2-3 godziny i muszę przyznać, że ten remaster całkiem im się udał...

źródło: comment_1632566290NupPvVrcWI5Z3P3tzMrePb.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@aircod: Jak dla mnie, to mega odskocznia od tych wszystkich D3, POE etc. Nie musisz #!$%@? jak pojabany aby tylko farmic, mapy, gemy, sremy. Mega chill i odskocznia. Dla mnie 10/10
  • Odpowiedz
no to #!$%@?, nie płać, możesz nadal grać w wersję bez remastera

No i #!$%@? nie zapłacę i dalej będę grać w wersję bez remastera, bo jednak uważam, że to trochę dla mnie za drogo jak za tę samą grę, w którą grałem jeszcze w tym roku. HURR DURR KTOŚ ŚMIAŁ WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIE DLACZEGO NIE KUPI TEJ GRY #!$%@?. NIE WYTRZYMAM #!$%@?, AŻ MUSZĘ UŻYĆ CAPSA, ŻEBY POKAZAĆ JAK BARDZO NIE
  • Odpowiedz
@aircod: uważam że super im to wyszło, i remaster i rozszerzone tłumaczenie i to jest dokładnie to, jak powinny wyglądać remastery - tak, jak zapamiętaliśmy te gry :D. Jednak, mimo tego że gry Blizzarda zawsze kojarzyły się z wysokimi cenami, ja również poczekam aż cena trochę spadnie. Jakby było chociaż te 10 euro taniej, za ~120zł, to jeszcze bym przemyślał. Niemniej doceniam, pod spodem jest dosłownie stare Diablo 2, lubię remastery,
  • Odpowiedz
@Fenrirr: To ty graj w odnowioną i przestań się ból dupic o kogoś kto woli oryginalną. W ogóle przestań się udzielać w necie na ten temat. Jeżeli już chcesz #!$%@? się do ludzi, że wypowiadają swoje zdanie na jakiś temat to zacznij od siebie i po prostu zamknij mordę i się nie wypowiadaj
  • Odpowiedz