Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mircy tak mi coś kiedyś świta, że z 10 lat temu otworzyłam jakiś portfel z #kryptowaluty. Nie bardzo to pamiętam, ale wydaje mi się że nie zakładałam żadnego konta miałam tylko jakieś klucze do logowania. Nigdzie nie mogę tego znaleźć, na starym mailu ani nic. Czy zakładając takie portfele używało się maila?
Wydaje mi się, że mogłam zakładać to jakoś używając #tor ale nie jestem pewna. Czy mogę jakoś znaleźć moje konto tam mając adres Email? Już nawet nie pamiętam, jak się tam wchodzi. Kurcze zastanawiam się czy da się to jakoś znaleźć. #bitcoin #onion
  • 13
@petugh: powinnaś gdzieś mieć zapisane 12 randomowych słówek, jak je znajdziesz to masz pierwszy krok do odzyskania portfela

Jak nic tam nie ma to #!$%@?
@petugh:

NIe odzyszkasz portfela jeżeli nie znasz seeda. Ponadto, jeżeli do niczego nie używałaś tego konta to nie przejmuj się, nic to nie zmienia że nie masz tam dostępu (σ ͜ʖσ)
@petugh: mordko onion to domena obslugiwana przez przeglądarkę/sieć tor. To jakbyś mówiła że informacje znalazłaś na Firefox na forum ".com"
Czyli lipa
@petugh: Jeżeli to są wszystkie informacje, które masz na temat tego potencjalnego "portfela", zakładając, że to w ogóle nie był hot wallet, sprawa jest prosta.

Niczego nie odzyskasz. Chyba że o czymś sobie przypomnisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)