Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: od razu niewolnik bo w niedzielę pracuje xD Dopiero dowiadujesz się, że są takie zawody jak strażak, lekarz, pracownik stacji benzynowej czy restauracji lub własna działalność gospodarcza i pisanie kodu od rana w niedzielę bo akurat taki ma się kaprys?
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Wiadomo że bait, ale miasto jest nie tylko dla tych, którzy chcieliby je blokować blachosmrodami jeżdżąc a właściwie stojąc w drodze z Łomianek do kołchozu Służewiu i obowiązkowej wizyty samochodem w Łazienkach w niedzielę, xD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi a to błąd bo jeżeli już to powinieneś pluć na urzad miasta, który wyznaczył taka trasę. #!$%@? na zamych zawodników ktorzy nijak mają wpływ na przebieg zawodów pokazuje że jesteś zwykłym ignorantem xD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi Ja lubię biegać, ale również jestem całkowitym przeciwnikiem blokowania miast na biegi.

Nie rozumiem jaka to frajda biegać po mieście jak można po lesie. W lesie masz cień, świeższe powietrze, lepszy klimacik, amortyzująca nawierzchnię, która jest znacznie lepsza niż asfalt.

A organizacyjnie jest to jak najbardziej możliwe, można na spokojnie zrobić fajną trasę 42 km po lasach Kampinoskich.
  • Odpowiedz
no ja np dziś idę do pracy na 12 godzin ¯_(ツ)_/¯


@gumpa_bobi: Wiesz o tym wcześniej więc jedziesz trasą zaproponowaną przez organizatora albo komunikacją, w czym problem?
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi nie lubię biegania i tez nie przepadam za jakimiś częstymi akcjami rowerowymi/biegowymi w centrach miast, ale... Bycie mieszczuchem to godzenie się na takie atrakcje, hałas i tłok. Jesteś teraz tym samym narzekaczem co budujący się przy lotniskach i narzekający na samoloty...
  • Odpowiedz