Wpis z mikrobloga

BOLEK I LOLEK

No po prostu dramat. Nie mam sił do ludzi. Dwa pieski odebrane interwencyjnie.

Bolek- zapchlony, zarobaczony, z pazurami przerośniętymi do granic możliwości, z chorymi nerkami i jeszcze dodatkowo z rakiem jąder.

Lolek- zapchlony, z ranami na skórze, bez oczka (które się ulotniło z niewiadomych przyczyn- albo choroba abo uraz), po oczku został tylko wyciek i ślad, które trzeba do końca usunąć.

Obydwa psiaki żyły w ciasnym kojcu z jedną budą (w której mógł się zmieścić tylko jeden z nich), a nad kojcem jabłonka, która dawała obfite plony spadające psom na głowy...( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bolek, przez raka jąder musi zostać jak najszybciej wykastrowany, ale póki co nie jest to możliwe poprzez utrzymujący się stan zapalny organizmu.

Założyliśmy zbiórkę, jeśli ktoś z Was chciałby się dorzucić, to wrzucam linka i jednocześnie proszę o chociaż drobną wpłatę (,)

ZBIÓRKA - KLIK KLIK

#zalesie #pokazpsa #psy #otoziaki #zwierzaczki #slask #opole #katowice #gorzkiezale #pomagajzwykopem
cytmirka - BOLEK I LOLEK

No po prostu dramat. Nie mam sił do ludzi. Dwa pieski ode...

źródło: comment_1632839355CF308sPLfGKKgDMtZAYEJo.jpg

Pobierz
  • 32
@cytmirka *uwaga bo będę teraz rzucać komplementami*
przez Twój profil (i tagi długo obserwowane anonimowo) zainteresowałam się w ogóle wykopem, miałam wrażenie że robisz co lubisz i jesteś po prostu szczęśliwa. Niby takie gadanie ale od lat zmagam się z różnymi problemami natury psychicznej i Twój profil był jakąś tam cegiełką w mojej terapi- patrząc na Twoje zainteresowanie zwierzakami (które kocham), rękodziełem (podobnie) i ogólnym nastrojem który od Ciebie bije raz na
@pinkyja: Ojej, ale mi miło! Dziękuję bardzo, że to napisałaś, bo to dla mnie również jeszcze większa motywacja do tego wszystkiego co robię ()
Ogromnie się cieszę, że moja działalność na wykopie w jakis sposób sprawia Ci radość i przy okazji wspomnę, że moja skrzynka priv jest również otwarta i w razie chęci rozmowy serdecznie zapraszam!
I dziękuje za wpłatę na psiaki! :)