Wpis z mikrobloga

#neuropa wykopuje masowo znalezisko, jak to dzieci z #licbaza były niezadowolone z przyjazdu Czarnka i Morawieckiego, jakaś Julka nawet ręki im nie chciała podać, błyskawice sobie na maseczkach malowały XDD

Gdyby odwalili taką akcję w Liceum jakieś Kuce, to by była beka życia na wykopie, jak to nieletnia kuceria Korwina śmiała wyskoczyć z ryjem do urzędników państwowych, ale jak zrobiły to tępe julki, to nagle wielki szacun dla świadomych uczniów XD

Według mnie debilne zachowanie, bo potem wstydzić muszą się za to nauczyciele i wychowawcy. Nie każde spotkanie jest miejscem na polityczne wojenki. Czasem trzeba zacisnąć zęby i okazać powagę

W dodatku Morawiecki z Czarnkiem to mogli sobie jedynie parsknąć śmiechem, bo zdają sobie sprawę, że te osoby za kilka lat będą do nich pokornie wyciągać łapę po socjal, potęgując patologię w tym kraju xD

Gdyby taka akcja miała miejsce na Uniwersytecie, nie wiem Politechnice, Uniwersytecie Ekonomicznym, Uniwerku na Wydziale Prawa, to spoko, byłoby o czym mówić, ale młodzież licealna ma w tej chwili to nawet 15 latkowie (czasem 14 jak rok szybciej poszli do szkoły) i mają siano w głowie. Nie znają podstawowych pojęć takich jak popyt,podaż,pkb, w sumie nic nie wiedzą poza wyuczonymi formułkami w książkach ¯\_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi #bekazfeministek #bekaztwitterowychjulek #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #4konserwy #polityka #studbaza
  • 15
@Sok_Mandarynkowy:

Gdyby odwalili taką akcję w Liceum jakieś Kuce, to by była beka życia na wykopie, jak to nieletnia kuceria Korwina śmiała wyskoczyć z ryjem do urzędników państwowych


Czarnek jest tak obrzydliwym przykładem fanatyka religijnego że absolutnie nikt by nie wysmiał kucowego sprzeciwu wobec kogoś takiego.

Nie każde spotkanie jest miejscem na polityczne wojenki


To powiedz to swoim kilkudziesięcio letnim, starym bykom z konfederacji. Szczególnie takiemu jednemu, z brodą i w
Czasem trzeba zacisnąć zęby i okazać powagę


@Sok_Mandarynkowy:
Myślenie niewolnika. Nie, nie musisz. Pewnie przy takim Waszczykowskim mógłbym, bo typ co prawda się nie nadaje na swoją robotę, ale nie pchał idiotycznej ideologicznej retoryki do głów dzieciaków. Tymczasem Czarnek mówi że rola kobiety jest rodzic, bo do tego ja stworzył Bóg. TOP KEK.
Człowiek to wolna istota która została stworzona w wyniku działań natury, pewnie ciało spełnia jakaś ta biologiczna rolę,
@Sok_Mandarynkowy: spora czesc kadry na uniwersytetach ekonomicznych ma rownoczesnie wakat u globalnego zyda - zwlaszcza na wydzalach powiazanych z finansami; starsza czesc kadry to czesto relikty najgorszej czesci polskiej historii - na uniwersytetach nie prowadzono zadnej lustracji. jesli chcesz byc neoliberalnie zindokrtynowany to jest to najlepsze miejsce dla ciebie.

zlikwidować ostatnie resztki ich samorządności.


@TenXen47: chcialbys przytoczyc jakis powod dla ktorego edukacja wyzsza powinna byc niezalezna od ministerstwa edukacji? tj.
@SirSherwood: No i jesteś manipulatorem. Ja Czarnka nie lubie ,ale nie padają tu słowa, że KOBIETA NIE POWINNA PRACOWAĆ I JAK PRACUJE TO ATAK NA RODZINĘ.

Nie bardzo rozumiem o co masz ból dupy .Czarnek jako osoba prorodzinna wypowiada swoje prywatne zdanie.

Nie ma tu nic kontrowersyjnego, poza tym, że Czarnek chyba sobie nie zdaje sprawy, że na dzieci trzeba mieć pieniądze.
@Sok_Mandarynkowy: > Tymczasem Czarnek mówi że rola kobiety jest rodzic, bo do tego ja stworzył Bóg.

@SirSherwood: 1:18 z drugiego filmiku oraz takie słówko implikacja, albo wyrażnie między wierszami?
Znasz czy może jednak nie?
Poza tym masz tam jak byk jest to KONSEKWENCJĄ TŁUMACZENIA KOBIECIE ZE NIE MUSI ROBIC TEGO DO CZEGO ZOSTAŁA POWOŁANA.
Nie wcale nie są to wymierzone słowa w wolność człowieka xD