Wpis z mikrobloga

Posypało się trochę pytań na privie o serwer DarkMu.

Więc tak w skrócie to pracuje nad dwoma rzeczami jeszcze przed przejściem do otwartych mini beta testów.

Pierwsze to strona www (już żyje https://darkmu.pl) No i antycheat.

Nie chce aby wyszedł z tego serwer pay2win wiec na pewno będzie dużo grywalizacji aby zdobyć wcoiny, które będzie można przeznaczyć na różne rzeczy.

Na pewno będzie referal system, vote, mini totolotek ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sporo różnych eventow na samym serwerze.

Także palec do budki ( ͡ ͜ʖ ͡)

#muonline #darkmu #wykopmu #grajzwykopem #gry
Sk0czi - Posypało się trochę pytań na privie o serwer DarkMu.

Więc tak w skrócie to ...

źródło: comment_1632920992NsFMFsQjdKS6ILhmWmWm6R.jpg

Pobierz
  • 20
@Sk0czi: kurła grało się kiedyś na AllianceMu. Itemki "excellent", które się ładnie błyszczały, skrzydełka i tego typu rzeczy, i te codzienne "bugi"/"resety", gdzie dostawałeś w statach do rozdania chyba 65535/65536 czy coś takiego, #!$%@? to były czasy. Soule, blesy i co tam jeszcze.

A #!$%@?, zagrałbym. Nie wiem nawet jaki to był "sezon" wtedy, ale to były świetne czasy. Grało się podczas zimy, w święta, na "zaobrusowanym" stole w Mu Online
  • 0
@Candy: @muonlinepl: pliki perfectzone premium od Smileya, przygotował fajną ofertę za nieduże pieniądze. Wiec będzie fajnie i stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serwer mam fizycznie w domu zapięty na gigabicie wiec koszta utrzymania nie będą duże. Jedynie antycheat, zabezpieczenie rdp i serwer pod backup. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sk0czi: Jestem wrogiem takich gównofiremek co sprzedają pliki Mu.

Ich schemat działania jest zawsze taki sam:
1. zalej internet bezużytecznymi śmieciowymi plikami serwera Mu Sezon x, pozbądź się tych jeszcze działąjących z internetu.
2. Wypuść własne pliki x Sezon #!$%@? Webzenowi albo napisane od podstaw.
3. Zmuś chcących postawić serwer do kupienia tych plików, bo pkt. 1 i 2. Daj zaporową cenę na start, aby byli uwiązani (w końcu wywalili kupę
gdyby nie diablo 2...


@wragx: dwa różne typy gier imho, w zależności od ustawień serwera to w diablo masz więcej grindu i powtarzalności rozgrywki i grania solo a w mu mniej
@Sk0czi: pytanie jeszcze jedno - czy będzie limit kont na ip? bo imho w dzisiejszych czasach niektóre serwery robią limity 5 połączeń i potem po kilkatysięcy online gdzie w praktyce każda osoba ma całe party i gra samemu xDDDDDD

też mnie ostatnio korciło postawić jakiś własny serwer porządny - ale to na to trzeba mieć kupę czasu i znajomych do testowania, i najlepiej znać się też na LUA i pisaniu skryptów
baza x-team/muemu


@muonlinepl: o co w ogóle chodzi z tymi plikamu muemu vs icgn? na muemu niby taka śmieszna cena, do tego mają też s9, a na igcn nie ma s9 i cena wyższa, a na muemu sprzedają je jako IGCN pliki