Wpis z mikrobloga

@lostproperty wiec masz lipna polise, u mnie bylo 2500 z pzu , z czego grupowe placil w calosci zaklad pracy, owszem istnieje karencja na urodzenie i tak mozesz ubezpieczyc małzonke u siebie w grupowym tak samo jak małzonka moze ubezpieczyc ciebie u siebie w zakladzie wiec suma sumarum oboje macie po dwie polisy np jedna z pzu druga z generali i prosze bardzo tym sposobem matka bierze 2x 2.5k i tak samo
@Saykoza84: moze i mamy lipna polise, mozesz polecic jakis pakiet czy firme? mamy avive i warte, jak beda znowu dzwonic to im powiem, ze w firmie xy jest 10k za urodzenie babelka. Bo nam probowali wcisnac praktycznie taka sama umowe, a 8 zl/miesiecznie drozej, a do tego obwarowana tym, ze nie dostaniesz odszkodowania na wskutek leczenia m.in. powiklan poszczepiennych. i kazalam im spadac. a mam znajomych pracujacych w ubezpieczeniach i sami
A najlepsze że takie urządzenie pokoju to tak naprawdę niewielki koszt, ale wymaga odrobiny gustu i przede wszystkim zaangażowania rodzica. Tanie białe mebelki z płyty wiórowej, do tego ozdoby dostępne na allegro czy aliexpress, odmalowana ściana i najzwyklejsze panele, myślę że jakby z 2-3 raz przeznaczyć 500+ to pokryłoby wszystkie wydatki, no ale wiadomo że lepiej innych ściągać w dół.


@TatusMuminka: Zapomniałeś dodać ok. 100 tys. PLN na pokój i odsetki