Wpis z mikrobloga

@TatusMuminka: dokładnie. Tym niemniej pamiętaj, myślenie to nie jest mocna strona stereotypowego beneficjenta 500+. Ma być na już, nikt nie może mieć lepij, jak ja, bo to skądal i brak skrąności i wogule dlaczego dajo tylko pińćset???????

A w ogóle to najlepiej będzie, jak mi dacie od strzała na wszystko i jeszcze zrobicie w czynie społecznym dla mnie, bo ja jestem matka pracójomdza i nie moge.

Pomijając już w ogóle to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aokx: Mam dom do pomalowania, mieszkanie do posprzątania, ogródek do wypielęgnowania ale leniwe #!$%@? wolą 500 i kustosza. Zreszta mają taki #!$%@? ze ledwo skończą komentarze pisać a już trzeba melinę posprzątać i spagetti narobić na obiad i kolacje

@genkamyk: nie nazywaj tego gówna że słoja spaghetti
@TatusMuminka: xDDDD 1500zl to bwdzie dobrze jak kupia lozko z materacem i "tanie mwble z plyty wiorowej" z ikei, sie nazywaja kallax i wcale nie sa tanie.. ofc komentarz tej pani glupi, ale twoj to w stylu tego mema, "och biedny smietnikowy kitku, gdybys tylko wczesniej wstawal i dluzej mialczal" xDD
@Caracas: Nie wszystko musi być nowe/gotowe.

Łóżeczka tego typu można wyłapać na olx w granicach 100-300zł.
Nie wiem ile kosztują materace.
Nowy Kallax 5x5 kosztuje jakieś 500zł, ale raz, że nie jak będzie 4x4 to się nic noe stanie, a dwa- regałów rownież jest sporo na olx. Od kallaxów po zwykłr regały, które można z powodzeniem pomalować/okleić. Pewnie nawet te, które ludzie mają obecnie w domach. Zamiast 500zł da radę więc
jeszcze trzeba mieć ten pokój. Mi matka na moje pretensje, że nie mam swojego pokoju i że gnieździmy się na 30 paru metrach w 4 osoby odpowiadała mi, że inni mają gorzej. Ale ona chciała mieć dzieci. To najważniejsze. I z ojca po latach robiła potwora, że chciał aborcji, bo go nie stac na dzieci.


@ameneos: moja różowa miała to samo, tylko, że jeszcze na tych 30-kilku metrach mieszkali z dziadkiem
A najlepsze że takie urządzenie pokoju to tak naprawdę niewielki koszt, ale wymaga odrobiny gustu i przede wszystkim zaangażowania rodzica. Tanie białe mebelki z płyty wiórowej, do tego ozdoby dostępne na allegro czy aliexpress, odmalowana ściana i najzwyklejsze panele, myślę że jakby z 2-3 raz przeznaczyć 500+ to pokryłoby wszystkie wydatki, no ale wiadomo że lepiej innych ściągać w dół.


@TatusMuminka: Zgaduję, że to nie wystrój jest największym problemem, tylko tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellyea: Może inaczej. Zapewne się da. Dla mnie jednak nowe meble są lepsze tak samo jak auto wymieniam jak w zegarku co 4 lata na nowe z salonu i nie wyobrażam mieć innego. Nie nadwyręża to mojego budżetu. Tak samo nie wyobraża sobie już mieszkać w bloku od kiedy mam dom. Każdy woli co innego ważne żeby czuł się w tym dobrze.
@Saykoza84: u mnie w pracbazie w firmowym ubezpieczeniu jest 1300 za urodzenie bombelka xD a musisz placic ubezpieczenie przynajmniej przez rok przed urodzeniem. pzu nie mamy nawet, bo byly problemy z wyplatami swiadczen. nie wiem skad wziales te 10 kola