Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Caracas: Ty chyba jaja sobie robisz. Córce do pokoju kupiliśmy co prawda używane ale w świetnym stanie u bardzo dobrej jakości meble z jednej serii za 700 zł: duża szafa, mała szafa z półkami, łóżko, 2 półki na ścianę, duża komoda, kufer na zabawki, do tego z serii dywan i poduszki. Do tego nowy materac za 300 zł i za całkowity koszt 1000 zł ma elegancki pokoik. Ale to trzeba było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Caracas: Dobrej jakości meble (podkreślam - dobrej) chyba starzeją się nieco inaczej niż samochód. Poza tym mijasz się z puentą bo chodzi o to że można urządzić pokój za 1k-1,5k PLN wystarczy chcieć. Jak chcesz nówki to za ~1,5k na alledrogo masz pełno zestawów mebli dla dziecka, które pewnie są mniej wytrzymałe ale dla dziecka wystarczą bo i tak szybciej się znudzą / stracą funkcjonalność niż się zniszczą.
@Caracas mam identyczne krzesło, w zeszłym roku zapłaciłem za nie 99zl albo 129 zł w Ikei :p pozostałych cen nie chce mi się weryfikować :) biurko te podobnie, może okolice 200zl, zaraz fakturę znajde
Edit:
@Caracas sprawdziłem aktualne ceny. biurko ta sama kwota :) krzesło masz rację 129 a nie 90:) wiem że materiały poszło sporo do góry ale trochę przesadziłeś z niektórymi cenami :p
@Janusz4448 @Scholaf_Olz @Caracas @turbaniuszdywaniusz, @cheslaw jeszcze trzeba mieć ten pokój. Mi matka na moje pretensje, że nie mam swojego pokoju i że gnieździmy się na 30 paru metrach w 4 osoby odpowiadała mi, że inni mają gorzej. Ale ona chciała mieć dzieci. To najważniejsze. I z ojca po latach robiła potwora, że chciał aborcji, bo go nie stac na dzieci.
Jaja sobie robisz? Taka kuchnia jak na zdjęciu kosztuje 350 zł wiem bo kupowałem córce, panele 1500, szafa 800, łóżko 1000 (z kiepskim materacem), widzę tam też druga zabawkę sklepik drewniany 299 zł, meble wiklinowe 500, regały w Jysk 275 x 2 na są dwa, pudełka około 20 za sztukę razy 6-8, firany 150, tapeta 300, lampa sufitowa w Castorama 399 zł taka jak tu, biurko w Ikea to kosztuje 399 plus
A najlepsze że takie urządzenie pokoju to tak naprawdę niewielki koszt, ale wymaga odrobiny gustu i przede wszystkim zaangażowania rodzica.


@TatusMuminka: biedota umysłowa często myśli, że pieniądze rozwiązują problemy same. Gdyby im dać nawet milion na zrobienie takiego pokoju, to nigdy by tego efektu nie osiągnęli, bo sami nie mają gustu, a i nie wpadną na zatrudnienie projektanta.

To raczej pieniądze idą za umysłem, niż umysł za pieniędzmi.