Wpis z mikrobloga

@Aokx: A najlepsze że takie urządzenie pokoju to tak naprawdę niewielki koszt, ale wymaga odrobiny gustu i przede wszystkim zaangażowania rodzica. Tanie białe mebelki z płyty wiórowej, do tego ozdoby dostępne na allegro czy aliexpress, odmalowana ściana i najzwyklejsze panele, myślę że jakby z 2-3 raz przeznaczyć 500+ to pokryłoby wszystkie wydatki, no ale wiadomo że lepiej innych ściągać w dół.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Aokx: A najlepsze że takie urządzenie pokoju to tak naprawdę niewielki koszt, ale wymaga odrobiny gustu i przede wszystkim zaangażowania rodzica. Tanie białe mebelki z płyty wiórowej, do tego ozdoby dostępne na allegro czy aliexpress, odmalowana ściana i najzwyklejsze panele, myślę że jakby z 2-3 raz przeznaczyć 500+ to pokryłoby wszystkie wydatki, no ale wiadomo że lepiej innych ściągać w dół.
@TatusMuminka:

Jaja sobie robisz? Taka kuchnia jak na zdjęciu
@TatusMuminka: Na swiecie może tak. W polsce to na dzieciaka nawet 300zł szkoda wydać. Kto to widział zeby dzieciak miał własny pokój jak ojciec za dzieciaka spał z piątką braci na jednym tapczanie. Ma co żreć i gdzie spać niech nie narzeka. Mortadela w jajku i cyk myk obiad gotowy. Kolonie? U babci masz kolonię z krowami. Sprzęt sportowy? Maradona grał butelką i zobacz ile zarabia.

Własnie opisałem swoje dzieciństwo ale