Wpis z mikrobloga

tak, tak ty masz firmę. Przyroda już odrobiona?


@PanPeno: Chłopie, przyrody to ja za PRL się uczyłem xDDD

Typie, ja od lat siedzę w lewicowych grupach i takim środowisku, i nie wiem czy kogokolwiek takiego poznałem, może jakichś baby lewaków przed dwudziestką zachłyśniętych Ameryką (co zawsze mija szybciutko). Albo masz tak słabe umiejętności w przekazywaniu informacji w formie pisanej, albo zwyczajnie zmyślasz i teraz jeszcze robisz jakieś akrobacje XD


@czaroczarodziej:
  • Odpowiedz
@wanghoi: ale np dam Projekt Venus będąc utopia nie jest głupim pomysłem. Wiadomo ze to UTOPIA ale fajnie by było żyć w świecie gdzie wszystko jest zautomatyzowane, nie ma obowiązku pracy i czas wykorzystujesz na to co kochasz wiec jesteś najbardziej produktywny. Wiadomo mentalność ludzką zmienia się dłużej i dlatego ciężko nawet myśleć o tych projektach niemniej może za 100, 200 lat będziemy jedna globalna społecznością postawiona na dobrobycie wynikającym z
  • Odpowiedz
  • 1
@wanghoi: to jest niesamowite, że ludzie w centrum i lewaki poznają tylko samych normalnych ludzi. Tylko prawaki i konserwy poznają jakich totalnych wariacików wykrętów. Gdzie oni ich szukają?


@zwaldemar Pewnie w kościele ( )
  • Odpowiedz
idocznie są wbrew pozorom bardziej otwarci na odmienność ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: Szkoda, że nie na wiedzę.

Czy według Ciebie nie ma możliwości spotkania tam geja o poglądach inne niż lewicowe?


@wojtas_mks: Ależ oczywiście. Tylko co to ma wspólnego z poparciem LGBT? Czy to ruch lewicowy, czy może ruch o równe prawa osób LGBT? Sugerujesz, że istnieje spora grupa gejów, którzy sprzeciwiają się np. możliwośći
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że istnieje spora grupa gejów, którzy sprzeciwiają się np. możliwośći zawierania małżeństw?


@TenTypZez: Spora na pewno nie, ale wątpisz, że tacy istnieją? Niektórzy po prostu nie mają potrzeby żeby jakiś PiSowski urzędnik im powiedział "możesz żyć ze swoim partnerem!" tylko po prostu żyją.
  • Odpowiedz
Niektórzy po prostu nie mają potrzeby żeby jakiś PiSowski urzędnik im powiedział "możesz żyć ze swoim partnerem!" tylko po prostu żyją.


@wojtas_mks: Tak i dlatego, że nie potrzebują by urzednik im powiedział, to wolą jak urzednik im zakaże, aby inni też nie mieli możliwości. No na bank, to ma sens xD
  • Odpowiedz
@wanghoi: Ej, jestem konserwą z Podkarpacia i uważam, że to nie kwestia samego bycia konserwą. Można mieć różne poglądy: konserwatywne, liberalne, prawicowe, lewicowe ale być w porządku człowiekiem, a można być też totalnym zjebem. Myślę, że to kwestia wychowania, środowiska, które nas kształtuje, ludzi, których spotykamy na swojej drodze oraz horyzontów, które sami możemy sobie rozszerzać lub zawężać. Bycie konserwą nie jest tożsame z narzucaniem swojego światopoglądu innym i wymaganiem stosowania
  • Odpowiedz
boomerzy twojego pokroju dalej nie wiedzą czym jest mem xD


@prnppp: przecież dla tych asów merytoryki taka zmyślona historyjka na temat jednego człowieka to jest argument przeciwko ago, a nie żaden mem.
  • Odpowiedz