Wpis z mikrobloga

Pamiętacie słynny port lotniczy w Radomiu który w 2018r. ogłosił upadłość bo nikt nie chciał z niego latać?
Teraz jest rozbudowywany tak by mogło z niego NIE latać jeszcze więcej osób ( ͡º ͜ʖ͡º)
A teraz wyobraźcie sobie jakie przewały będą przy centralnym porcie komunikacyjnym (°°

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #finanse #gospodarka #lotnictwo #transport
saakaszi - Pamiętacie słynny port lotniczy w Radomiu który w 2018r. ogłosił upadłość ...

źródło: comment_1632997849iJRqFdDjssWAhBRZMmo89k.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A tak w ogóle to czemu z tego portu nie można latać
@LeopoldStaff: bo był zbyt krótki pas startowy i większe samoloty typu 737 czy A320 nie mogły lądować.Teraz jest wydłużony przy tej całej rozbudowie
  • Odpowiedz
@saakaszi:
lecieliśmy z Radomia do Lwowa, nasze bilety kosztowała tam i z powrotem około 400 zł, jak podsumowano działalność lotniska, to wyszło, że nasz przelot kosztował podatników około 20000 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@scamalert też leciałem ale do Radomia z Wrocławia, bilet na jakiejś #!$%@? promocji za 27 zł i na pokładzie z 7 osób wliczając w to stewardesy. Jeszcze Princessa kokosowa dostałem i butelkę wody XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: jak ludzie dobrowolnie nie będą chcieć latać, to ich do tego zmuszą. Już robią wszystko żeby uwalić Modlin wstrzymując jakiekolwiek modernizacje mimo, że inni współwłaściciele na to czekają.
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja leciałem z niego do Lwowa, byłem jednym z 27 tys. pasażerów w tamtym roku kiedy latał Sprint Air. Poprzednie lotnisko nie nadawało się na sensowne samoloty ze względu na zbyt krótki pas. Tym razem lotnisko wypali, ale nie dlatego, że ludzie będą chcieli z niego latać, a dlatego, że będą musieli z niego latać. PiS wyrzuci z Okęcia lowcosty i chartery, kończy się miejsce dla Lotu, nie da się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A teraz wyobraźcie sobie jakie przewały będą przy centralnym porcie komunikacyjnym


@saakaszi: zrobiłeś mały błąd. Poniżej poprawiona wersja:

A teraz wyobraźcie sobie jakie przewały przy centralnym porcie komunikacyjnym
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen: z centrum Warszawy najszybciej obecnie autem dojedziesz do Radomia i to bez dwóch zdań, kończą też właśnie remont linii kolejowej Radom-Wawa.
Modlin ma tak podpisaną umowę z Ryainem, że nikt inny tam nie wejdzie. Czemu? To trzeba Pana Struzika pytać.
  • Odpowiedz
trasa S7 dzięki której do Warszawy dałoby się dojechać w mniej niż godzinę (cel się udało osiągnąć)


@MarianoaItaliano: no nie bardzo udało się to osiągnąć, wpisz w google map trase, nawet o 2 w nocy pokazuje ponad godzina a w bardziej ludzkich godzinach to bite 1,5 godziny.
  • Odpowiedz