Wpis z mikrobloga

A ta obrzydliwa Patusiara Oha z Klauno co #!$%@? na live? "Wiktoria ma obrzydliwe cialo, nie podoba mi sie ma plaska dupe" "#!$%@?" "Jak przyjdzie nowa laaka to jej #!$%@?" "Ale ona ma rozjechane krzywe usta" "#!$%@?" "Slyszam ze sie puszcza" "jak siedziala to miala rozchylone nogi, ze jej widac bylo majtki.. chodzi z #!$%@? #!$%@?" "Jak jej trzepnę to zobaczy" i ciagle obrazaja ją bo siedzi i rozmawia i sie usmiecha z ich "partnerami z pary" i kogos musknela po rece. Nie no #!$%@? ja odpadam jak te baby sa obrzydliwe, tępe, okrutne, zazdrosne psychopatki. Nie wiem jakiego one chlopa kiedykolwiek znajda.
#hotelparadise
  • 20
@Hogataa26: noo caly czas leca wyzwiska i obrazy okrutne, ktore nie byly wyemitowane w odcinku. Zycze im by stracily wszystkich przyjaciol i znajomych jakie mialy. Ja bym przestal sie zadawac z kims takim. Jeszcze manipuluja tym jej partnerem szerzac klamstwa, ze cos #!$%@? podwala sie kogos a ona zwyczajnie siedzi i sobie rozmawia. Wyolbrzymiaja i koloryzuja kazda sytuacja piorac mu leb.
@Lili0398: ok. godziny temy na live. Chyba zaczne nagrywac te wszystkie wypowiedzi i tu umieszczac bo te suczyska jeszcze z tego co widze po komentarzach to sie wypieraja na swoich profilach na ig i twierdza, ze trzeba ogladac live bo odc zmanipulowany abna live sa jeszcze gorsze!! i Duzo gorsze teksty padaja i manipulacje wszystkimi pozostalymi uczestnikami przez 4 niezrownowazone obrzydliwe baby.
@Dusky: dałno aka klauno po wyjściu właśnie sobie zrobiła milion zabiegów i liposukcje całego ciała, ma 22 lat xd musi mieć okrutne kompleksy widać zresztą jak wygląda gdyby nie usta tatoo itp to byłaby smutna kujonka która te fajne z klasy jak charyzmatyczna wiktoria kopały po dupie w każdej szkole, żałosne nawet jak bym był takim przyjeb em hamował byś zapędy w TV xd mam nadzieję że normalni ja porzuca a
@corryand: Nie oglądałem tylko 1 sezonu, w dwóch innych były ciekawe akcje lecz na pewno nie było takiej nienawiści jak jest teraz.
Jak można być tak paskudną w środku osobą aby umyślnie niszczyć innych próbując grać już neutralne (bo wcześniej nawet przyjazne) osoby?
Do tego ciekawi mnie najbardziej jedna rzecz - gdzie Ci uczestnicy mieli rozum, że nie wiedzieli, że większość ich zachowań wyjdzie na jaw? Teraz wszystkie nie wyjdą, bo
Nie zesrajcie się. To reality show. Ten program świetnie ukazuje przekrój naszego społeczeństwa. Tego typu rzeczy dzieją się na porządku dziennym..