Wpis z mikrobloga

Prawackie ''elity'' zaczynaja przypominać te kremlowskie. Cały czas narracja o zgniłym zachodzie, koniecznosci ochrony własnej kultury, ale dzieci cyk na studia w zdemoralizowanych lewackich krajach a nie patriotycznie w Polsce.
To drugie polecają dla swojego elektoratu, który karmią narracją oblężonej twierdzy.
To tak jakby krytycy Rosji z PL wysyłali latorośle do Moskwy.
Kolejny dowód na to, że narracja prawicy to tylko propagandowa karma do ogłupiania mas ludzkich na prawicy.

Rafał Ziemkiewicz został zatrzymany na lotnisku Heathrow przy przejściu granicznym - informuje portal "Do Rzeczy", w którym pracuje dziennikarz. Publicysta wylądował dzisiaj w Wielkiej Brytanii, gdzie towarzyszył córce, która rozpoczyna naukę na Uniwersytecie w Oksfordzie.


#neuropa #ziemkiewicz #4konserwy #wielkabrytania #bekazpisu
  • 21
@szurszur: ja pierdziele jak można się sadzić o to, że laska dostała się na Oxford i będzie tam studiować? Miał jej zakazać tam studiowač? Albo mówić: no jesteś zajebista w tym co robisz, to nie idź na jedną z najbardziej prestiżowych uczelni, idź do szkoły w Bździochowie.
Miał jej zakazać tam studiowač?


@PrawdaPrawda: No nie wiem stary, ja bym nie finansował studiów córce w "faszystowskim, rasistowskim i niestabilnym kraju" (cytat Ziemkiewicza) gdzie może w każdej chwili zostać zgwałcona przez imigranta a na uczelni będą jej wciskali neomarksistowskie brednie i kazali klękać przed BLM.

To nie tak, że ona się wyrwała z domu wbrew ojcu i jako niezależna, dorosła osoba będzie sobie tam studiowała i nie obchodzą
@PrawdaPrawda bo im się w tych pustych łbach nie mieści że można krytykować zachowanie władz która w obawie przed jakimiś wariatami sabotuje organizację spotkań z nim a jednocześnie będąc wykształconym człowiekiem chcieć aby córka też była wykształcona. Tak, można uważać że na zachodzie nie jest tak super jak nam w TVN mówią i to krytykować a jednocześnie zdawać sobie sprawę że polskie uczelnie dają mniej możliwości niż Oxford. #!$%@?ą coś o konserwatyzmie
@rzep: Przecież lewacy codziennie udowadniają, że kraj może być faszystowski, rasistowski, homofobiczny i w ogóle opresyjny, depresyjny, a można nawet nie myśleć o opuszczeniu go. Ile to milionów Julek miało po wygranej PiS-u wyjechać?
Przecież lewacy codziennie udowadniają, że kraj może być faszystowski, rasistowski, homofobiczny i w ogóle opresyjny, depresyjny, a można nawet nie myśleć o opuszczeniu go. Ile to milionów Julek miało po wygranej PiS-u wyjechać?


@CzaryMarek: Rozumiesz różnicę pomiędzy swoją ojczyzną, gdzie masz rodzinę i przyjaciół, a obcym krajem?
@rzep: Rozumiesz różnicę między zdobywaniem wykształcenia na jednej z najbardziej renomowanych uczelni, a wychwalaniem każdego pierdu jakie dane państwo robi? Być może dla Ziemkiewicza (czy jego córki, która w sumie nie musi mieć takich samych poglądów) nawet spędzenie całego życia w UK byłoby bardziej opłacalne, radykalni muzułmanie tez nie przepadają za ślubami homo na zachodzie, ale ponieważ zarobki są dużo wyższe to inne rzeczy przykrywają minusy. Mnie o wiele bardziej dziwią
@CzaryMarek: Powtórzę - ja bym nie finansował studiów córce w "faszystowskim, rasistowskim i niestabilnym kraju" (cytat Ziemkiewicza) gdzie może w każdej chwili zostać zgwałcona przez imigranta a na uczelni będą jej wciskali neomarksistowskie brednie i kazali klękać przed BLM.

Czy może jednak przyznajesz, że Ziemkiewicz tak #!$%@? tylko dla stada prawicowych baranów w Polsce i to gówno prawda, dlatego wysłanie tam córki na studia to żaden problem?
@rzep: Po pierwsze to strasznie przedmiotowo traktujesz kobiety, ja myślę, że on w ogóle nie ma nic do gadania w kwestii tego gdzie jego córka będzie studiować, to po pierwsze.

Po drugie z tego co wiem nie mieszka on w Wielkiej Brytanii i przez ostatnie 30 lat też mieszkał tylko w Polsce, jego córka natomiast ma:
1) Prawo mieć inne poglądy niż on, w tym uważać, że Wielka Brytania, pod każdym
Po pierwsze to strasznie przedmiotowo traktujesz kobiety, ja myślę, że on w ogóle nie ma nic do gadania w kwestii tego gdzie jego córka będzie studiować, to po pierwsze.


@CzaryMarek: Gdzie niby przedmiotowo traktuję kobietę? Ja się ciągle odnoszę do zachowania jej ojca, który finansuje jej studia w faszystowskim kraju na marksistowskiej uczelni.

1) Prawo mieć inne poglądy niż on, w tym uważać, że Wielka Brytania, pod każdym względem jest lepsza
@szurszur Skąd wiesz, że wybór uczelni należał do Ziemkiewicza? Może jego córka ma skrajnie odmienne poglądy i studiuje gender studies? Zatrzymują kogoś za poglądy (sic!), a Ty piszesz o jego córce. Jakby to miało jakieś znaczenie. To co robisz to zwykła demagogia godna dziennikarza TVP ( ͡º ͜ʖ͡º)
To tak samo jakby Ziemkiewicz, przeciwny aborcji, sfinansował zabieg aborcji swojej córce, która przeciwna jej nie jest.


@rzep: No nie to przykład z dupy, bo aborcji Ziemkiewicz jest przeciwny, natomiast studiowaniu na dobrej uczelni, czy na dobrej angielskiej uczelni już nie jest (tak zakładam).
No nie to przykład z dupy, bo aborcji Ziemkiewicz jest przeciwny, natomiast studiowaniu na dobrej uczelni, czy na dobrej angielskiej uczelni już nie jest (tak zakładam).


@CzaryMarek: Nie, nie jest to przykład z dupy. Ziemkiewicz jasno twierdzi, że Anglia to kraj faszystowski, rasistowski i niestabilny, a zgniłe uczelnie zachodu obsadzone marksistowskimi profesorami psują młodzież.

I jednocześnie Ziemkiewicz opłaca swojej córce wyjazd do tej Anglii, żeby tam żyła i studiowała na takim
Ziemkiewicz jasno twierdzi, że Anglia to kraj faszystowski, rasistowski i niestabilny


@rzep: Może zawsze wyolbrzymiać w celach publicystycznych, dla fejmu -->> hajsu
Może tak uważać, ale dalej uważać, że życie w faszystowskim, rasistowskim i niestabilnym kraju przez jakiś czas oportunistycznie by zyskać bardzo dobre i cenne wykształcenie jest tego warte.

zgniłe uczelnie zachodu obsadzone marksistowskimi profesorami psują młodzież


@rzep: Nie powiedział tego o Oxfordzie, ale dalej nawet gdyby o tej
Może zawsze wyolbrzymiać w celach publicystycznych, dla fejmu -->> hajsu


@CzaryMarek: No zapewne tak robi co jest wysoce naganne bo ludzie w to wierza i tym bardizej słuszne jest ośmieszanie go.
@szurszur: Nie sądzę, żeby ktoś faktycznie myślał że Wielka Brytania to coś na wzór III Rzeszy, ale skoro lewaki mówią o kalifacie w Polsce to czemu prawaki miałyby nie mówić o faszyzmie / komunizmie w krajach bardziej lewicowych?
@CzaryMarek: Co nie na piszesz to kolejny raz Ziemkiewicz zrobił z siebie błazna do tego wystaiwajac na ogień swoja córkę. On dzisiaj sie broni, że pomimo iż Zachód upada to nadal jeszcze ma lepsze uczelnie dlatego on popiera studiowanie.
Tyle, że tak można wszystko tłumaczyc i po co używac produktów polskich firm skoro gdzies sa lepsze, po co chronic polskie firmy, np. LOT skoro inne linie sa lepsze. Niestety jak ktos