Wpis z mikrobloga

Nie mam siły to tej #!$%@?

Kiedyś dostałem od ziomka 57 jakiegoś różowego w Csku, niech będzie na cele tej historii warty 50 złotych.

Chcę go sprzedać, więc wystawiam go na rynku, cena 49.99 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Akceptuje wszystkie regulaminy i inne pierdoły, i tu zonk. Muszę zaakceptować. Email elegancko przyszedł, klikam potwierdzenie, i występuje przekierowanie na stronę steama (a konkretnie główna strona rynku społeczności). Patrzę, a tam dalej mój skin jest "oczekujący na potwierdzenie". Klikam jeszcze raz, to samo. Usuwam go z listy, wystawiam jeszcze raz, przychodzi nowy mail, i dzieje się to samo.

Robię sobie steamguarda na telefonie, #!$%@? się z tymi kodami, #!$%@? jakieś cuda aż w końcu widzę "Mobilny token steam guard aktywny". Wystawiam #!$%@?łą skórkę na rynek.


Powiedzcie mi jak ja mam tą #!$%@?łą skórkę wystawić na ten #!$%@? rynek skoro nic tu nie działa.

Ja rozumiem że epic jest #!$%@? bo jest nowy i wogóle, nie ma tylu funkcji i ogólnie sporo ludzie narzekają ale do #!$%@? tyle to nigdy na steamie na musiałem kombinować żeby coś sprzedać, a trochę już w swoim życiu pierdół powystawiałem na rynku, ale zawsze to działało a tutaj to ja #!$%@? zabawa prawie jak trzynaste zadanie Herkulesa.

#steam #csgo
  • 10
@guest:

Nie zesraj się

Przychodzi potwierdzenie, klikam potwierdź, potwierdzenie nie działa. Co tu jest do czytania.

TLDR: klikam wystaw, am przyjść mail z przyciskiem "potwierdź" i "anuluj". Żaden nie działa, mogę sobie tego maila wydrukować, zwinąć w trąbkę i wsadzić do kosza.

@dzimix: Aaaa to 7 dni nie czekałem, pewnie tutaj jest problem, chociaż nie dalej jak na początku tego tygodnia wystawiałem jakieś pierdółki po kilka złotych i wszystko działało normalnie. Mam nadzieję że to tylko chwilowy problem