Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#studbaza #praca #magister #pomocy #help

Mirki, doradźcie pls

Robię magisterkę z na #urz, wcześniej skończyłem tam inzynierkę z IT. W lipcu uwaliłem ćwiczenia z fizyki, wziąłem teraz warunek, w tym semestrze znowu mam mieć z tym typem, który mnie uje$@ł. Dodam, że pracuję w IT i wiem, że tam liczą się umiejętności głównie, ale z drugiej strony czy brak magistra nie będzie przeszkadzał gdzieś później? W międzyczasie zarekrutowałem się na magisterkę na PWSZ, tak kontrolnie w razie gdyby nie siadło w tym semestrze i musiałbym powtarzać rok. Zastanawiam się jednak czy to jest sens kontynuować i nie zostawić tylko tego PWSZ oraz czy dyplom magistra z PWSZ nie będzie kłuł w oczy pracodawców, przełożonych i przyszłych rekruterów? Albo czy wgl nie odpuścić obu i nie zacząć zaocznie magisterki z IT? Doradźta ludzie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6159cc1aa79974000aff5989
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
SamotnyDyrygent: Witam Mirki akurat dzisiaj musiałam z chłopakiem jechać do miasta wojewódzkiego po jego babcię bo się plany u kierowcy który ją wiózł zmieniły dzisiaj nagle i jak na złość musiałam spotkać po drodze osobę z przeszłości z którą miałam kiedyś wojny itd. W mieście tak wielkim, że to jest 1 na 1000000 szansy. Nie rozumiem dlaczego los ze mnie tak drwi. Musiałam się wyżalić gdzieś. Mam nadzieję, że ta osoba