Wpis z mikrobloga

Hej,
Szukam sprawdzonego staku notropowego do nauki. pracuje umysłowo pod dużym stresem i dziennie uczę się około 5 godzin stosowałam nopeptil max ale ze względu na ciągły brak w sklepie chciałam spróbować samemu stworzyć mix.

Moja propozycja:
Nopept
ALCAR
Modafinil
Hupercyna

Czy jest ktoś obeznany w temacie i mógłby się wypowiedzieć co myśli o takim polaczeniu, ewentualnie zaoferować coś od siebie?

#nootropy #mozg #edukacja #rozwojosobisty
  • 17
@stary_pijany: 1.Przeczytaj co oznacza słowo drag. 2. czemu poczuwasz się do tego by mówić mi co mam robić i w jaki sposób? możesz uważać ze to głupie to twoja subiektywna opinia i jestem pewna ze tych substancji na oczy nie widziałeś a już wydałeś opinie co świadczy o twojej ignorancji jest wiele badań udowadniających pozytywne efekty przyjmowania tych substancji nawet kolega wyżej podał Ci informacje o panu profesorze, ale ty i
@RedPULL powtarzałem, powtarzam i będę powtarzał. Najbezpieczniej to l-theanine zapite kawą.
Huperycyne w też możesz jeść też.

A tak to znacznie lepsze wyniki osiągniesz jeśli wyluzujesz, wyśpisz się, pocwiczysz i spędzisz czas że znajomymi. Serio.
@RedPULL: Modafinil jest spoko, ale ma sporo skutków ubocznych niestety. Ja czasem go biore, ale nie jestem w stanie brać go codziennie. Odwodnienie i ból głowy są zbyt uciążliwe, a szkoda.

Ja bym dodał witamine D.
Doczytał bym więcej o ALCAR. Jak dobrze pamiętam, nie ma żadnych dowodów na jego skuteczność (ALE musisz doczytać, nie pamiętam już dokładnie)
Zródło choliny według mnie to podstawa.
+ wysiłek fizyczny. Wszystkie badania pokazują że
@RedPULL:https://www.gwern.net/Nootropics tu masz rzetelne sprawozdania i statystyki autorstwa Gwerna

Osobiście zastanawiam się nad używaniem tych:
- Hericium erinaceus (Lion's Mane)
- Rhodiola rosea (Różeniec Górski)
- Ginseng (Żeńszeń)
Kofeiny nie polecam, bo osłabia funkcje kognitywne mózgu i blokuje tworzenie pamięci długotrwałej, przy czym jedynie zwiększa koncentrację.