Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@thampel5: mam sporo tkanki mięśniowej i sporo mniej tłuszczowe, moja dIewczyna z kolei na odwrót. Gdy ona weźmie powietrze w płuca i ja to różnica jest diametralna. Jej wypiera cała głowę z szyją, a mi wystaje tylko nos. Waga niestety podobna. Z kolei ona nie jest w stanie zanurkować bo od razu leci do góry gdzie ja mogę spokojnie płynąć przy dnie basenu.
  • Odpowiedz
@atur94: @thampel5: w sumie jak tak o tym myślę to jest bez sensu. Przecież tkanka tłuszczową i tak jest za skórą więc to nie powinno mieć chyba znaczenia. To sam już nie wiem z czego wynosi ta ogromną różnica pomiędzy mną, a moja dziewczyną
  • Odpowiedz
w sumie jak tak o tym myślę to jest bez sensu. Przecież tkanka tłuszczową i tak jest za skórą więc to nie powinno mieć chyba znaczenia. To sam już nie wiem z czego wynosi ta ogromną różnica pomiędzy mną, a moja dziewczyną


@atur94 co xDDD
  • Odpowiedz
też bym wskoczył, weź i żyj później z przeświadczeniem, że nic nie zrobiłeś... lepsza taka śmierć niż samobój.


@znicz: Selekcja naturalna, ja bym nie skoczył, bo bym czuł pewnie jakąś pogardę wobec niej i jej bezmyślności i pewnie uznałbym że moje życie jako istoty bardziej przewidującej jest więcej warte i nie warto go ryzykować.
W ogóle nie wiem skąd tacy ludzie się biorą, widzi wzburzone fale które się na siebie nachodzą
  • Odpowiedz