Wpis z mikrobloga

@bezbeczki: przecież na indukcji zagrzeje się wszystko co tylko jest ferromagnetyczne ¯\_(ツ)_/¯
Trzeba np. uważać mieszając zupę w garnku, bo łyżka potrafi się zagrzać znacznie powyżej normy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drmscape2: ehh. wyobraź sobie, że whiskas jest awaryjnie - jak już olewa purine i sheba, dostaje whiskas i ma jaranko.
@MiQ27 - mam indukcję Beko, z tych tańszych - z garami ma problemy żeby wykryć - wystarczy że nie wpisują się w ten magiczny okrąg, a tu CYK - pomyliłem pole i zagotowałem whiskasa.
Pozostaję pod wraażeniem xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bezbeczki: w tych karmach co podałeś jest 4% produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli odpadki z ferm. Kot powinien jeść mięso! Sprawdź karmy, które mają przynajmniej 60% mięsa, może jakaś animonda - tanie i całkiem ok. Ogólnie opłacalnie wychodzą puszki, szaszetki mniej. Pytanie czy kot po takim czasie na śmieciowym żarciu będzie chciał jeść takie jedzenie.
Może dlatego taka #!$%@? bywa ()
Ok, ogarnę coś z tej listy, już nawet mam carny w dobrej cenie i zamawiam na próbę w zoo+. Macie rację.

Ale, że mi rozpuściło saszetkę Whiskas na indukcji nie przestanie mnie śmieszyć :) dobranoc

@noot: @prnppp: @Pangia:
Jak ją powali do reszty od tego wypasu to będzie Wasza wina.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bezbeczki: @prnppp moje w sumie na szczęście nie mają żadnego problemu i nie robi im różnicy czy animonda czy jakiś winston nature jak się trafi na promocji. Myślałam że będzie problem nauczyć ich jeść coś innego niż whiskasa.
współczuję kotów które wybrzydzają, serio. Miło wiedzieć że za coś się moim pchlarzom należy docenienie, idę pogłaskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gfgfgfa: Ja też mam problem ze swoim i jego wybrzydzaniem. Z mokrych karm będzie żarła tylko gourmeta, który skład ma słaby. Wydałem setki złotych na próbki degustacyjne karm z pierwszej ćwiartki rankingów takich, jak wrzucone powyżej. Powącha, poliże i reszta zaraz idzie w kosz. Konsultowałem z weterynarzem, to mówi, że trudno, lepiej żeby w ogóle jakąś mokrą karmę jadła, nawet słabą niż żadnej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscape2: myślę, że u mnie to też może robić robotę, że to wiejskie koty i mieszkam z rodzicami, którzy uważają, że kupowanie w ogóle jakikolwiek karmy kotu to burżujstwo ( ͡ ͜ʖ ͡)
więc kitki nie mają 100% diety takiej jak niby powinny


rodzice nie zwracają uwagi na to czym ich karmią, bo są nauczeni, że kot ma być wdzięczny, że w ogóle ma co jeść