Wpis z mikrobloga

Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek. Chuop 24lvl a nigdy nie miał kolegów ani nie trzymał dziewczyny za rękę bo od zawsze wegetuję w izolacji od społeczeństwa. Zostałem pozbawiony we wczesnym wieku możliwości przeżycia zdarzeń które kształtują resztę życia. Przeciętny 14 latek jest bardziej samodzielny i doświadczony życiowo niż ja
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie m...

źródło: x3NKnvbdB7LQDnZK2iyeaN-1200-80

Pobierz
  • 74
@Glock17: Co stoi na przeszkodzie, żeby się wyprowadzić z domu do dużego miasta? Mieszkasz u mamusi, więc jak pracujesz nawet w Januszexie to jesteś w stanie zaoszczędzić kasę na 3 miesiące przeżycia. W tym czasie szukasz sobie pokoju/mieszkania do wynajęcia, pracę nawet za najniższą. W dużych miastach w Polsce jest względnie łatwo z pracą w ciągu miesiąca na spokojnie coś znajdziesz. No i masz swoje życie dorosłego. A jak się nie
Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek.


@Glock17: jeśli zmarnowałeś to na granie w gierki to przegryw total, mogłeś się czegoś uczyć i dziś odrabiać młodość z większymi możliwościami.