Wpis z mikrobloga

Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek. Chuop 24lvl a nigdy nie miał kolegów ani nie trzymał dziewczyny za rękę bo od zawsze wegetuję w izolacji od społeczeństwa. Zostałem pozbawiony we wczesnym wieku możliwości przeżycia zdarzeń które kształtują resztę życia. Przeciętny 14 latek jest bardziej samodzielny i doświadczony życiowo niż ja
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie m...

źródło: x3NKnvbdB7LQDnZK2iyeaN-1200-80

Pobierz
  • 74
@Glock17: w siedzeniu przed kompem nie ma nic złego, gorzej jak nie masz wyboru, wtedy to jak więzienie, musisz zaryzykować i wyruszyć w świat, nie ważne czy stracisz swoje denary czy je pomnożysz, zależy od tego na jakich ludzi trafisz, ile szczęścia będziesz miał, jak nie spróbujesz tego będziesz żałował najbardziej (ja nie żałuje żadnej porażki, to one kształtują charakter i sprawiają że jak się coś uda to smakuje to lepiej),
@Glock17: Ja mam podobnie od momentu gdy koledzy poszli w chlanie to zostało mi życie przed kompem. Ale jakoś specjalnie nie żałuję a jestem trochę starszy od ciebie. Zresztą w tym wieku też miałem kryzys, bałem się że stracę jedynego kolegę którego miałem, że rodzice umrą i zostanę sam. Chciałem nawet koniecznie mieć dziecko nawet wiążąc się z jakąkolwiek dziewczyną. Kilka lat minęło i teraz rodzice mogą sobie umierać, dzieci i
@Glock17 za pisanie przy czterdziestolatku, że ci młodość minęła mając lat 24 mam ochotę cię kopnąć w dupę. Chłopie całe życie przed tobą więc przestań się nad sobą użalać i weź coś porób innego niż granie bo to naprawdę żenada
kiedyś mi to nie przeszkadzało, nie widziałem problemu w powrocie ze szkoły i odpaleniu gierki


@mati1990: No to teraz wiesz czemu był to głupi pomysł, do wyboru masz dalsze gnicie wśród bezwartościowej kupy złomu i kolejne kilkanaście lat udawania, że się rozwijasz w IT albo wzięcie , ogarnięcie własnych czterech liter i wywalenie elektrośmieci tam,gdzie ich miejsce.

taa prosto po szkole średniej, z 0 na koncie mogłem xD


@mati1990: No
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kontoKolejnejSzansy a kiedy miales ta emigracje? Pytam bo kryzys uderzyl cala Europe, i to juz nie te czasy co powiedzmy 10 lat temu kiedy to mozna bylo stosunkowo latwo sie ustawic. Do UK teraz od tak nie wyjedzie, ale sa na YT filmy co ludzie ktorzy tam siedza mowia jak ceny zycia poszly w gore i kiedys bylo sporo prosciej...

A co do fajnych ludzi - ciesze sie ze Ci sie udalo,
@Glock17: Też czasami mam takie rozkminy ale prawda jest taka że jeśli przy początkowym rzucie kością miałeś modyfikator #!$%@? +100 to nawet jakbyś się zespawnił w dużym mieście z ogarniętymi starymi to i tak byś miał #!$%@?, może byś się urodził bez nóg albo dostał raka w wieku 8 lat. Nie ma co sobie tworzyć takich przesadnie optymistycznych scenariuszy alternatywnych wszechświatów tylko żyć tym co masz tu i teraz.
@Filipterka25: strefa komfortu. Z jednej strony czujesz że może to nie jest najlepsze i chciałbyś może to zmienić z drugiej imprezy nie dają takiej przyjemności przekonując mnie że lepiej zostać tam gdzie jestem