Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą #przegryw w #korpo

Początek miesiąca w #pracbaza - więc nowy narybek praktykantów. Dołączam do zespołu wraz z czwórką innych osób. Team Leader to chodzący mem. Jak w tym śmiesznym obrazku, który dołączam do posta - buty z CCC, dziewiczy wąsik, obowiązkowo opryszczona morda i tłuste włosy.

Mieliśmy dzisiaj onboarding i zdalne poznanie całego zespołu. Każdy z nas miał coś powiedzieć o sobie. Z racji, że reszta była średnio wygadana i kończyło się tekstem typu "Jestem Szymek, mam XX lat i lubię programować", to postanowiłem przejąć inicjatywę. Gadałem dobre 15 minut. Zainteresowań mam tyle, że cały team chyba tylu razem nie ma - co dziwne, bo dopiero jestem na 4. roku. Atmosfera mi się naprawdę spodobała, świat stoi przede mną otworem! Wysłałem chyba z 5 maili dziękujących za wspaniałe przywitanie, już pierwszego dnia zostałem świetnie przyjęty i rozmowa się kleiła.

Niestety mój buddy to typowy wykopek. Pewnie jest świadom, że maksymalnie za rok wygryzę go z jego posadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie ma tu konto, więc: uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.
FairPlay - Jak mnie #!$%@?ą #przegryw w #korpo

Początek miesiąca w #pracbaza - wię...

źródło: comment_1633551664k9tGhhvMrtQPSJlSMVUEZP.jpg

Pobierz
  • 17