Wpis z mikrobloga

Elo.
100kg w low bar i sumo deadlift migocze na horyzoncie. Brakuje 20kg i będzie pięknie.
Fizjo nie jest z tego powodu zadowolony: moglaby pani skupic sie na ćwiczeniach jednonoz, zeby sie w koncu pani nie wywracala na twarz przy przysiadzie jednonoz.

No niby bym mogla, ale po co, skoro mozna sie zwraczyc.
A tak serio to sie tym zajmę asap, teraz chce po prostu zdążyć z 100kg poki mam szanse to zrobić. Cholera wie, co bedzie za 3 miesiace, nikt nie wie, co tam mi siedzi w glowie. Czy to tylko tezyczka, a jesli tak to skad sie wziela, czy jednak sm puka do drzwi, a moze po prostu jestem przewlekle zmeczona i cialo powiedzialo dosc. Ciuk to wie, co to sie tam dzieje. Wiec cisne tak jakby jutro mialo nie byc. Sto procent albo nic. Huh.

#mikrokoksy
  • 8
@lisku_chytrusku: gratuluję wyników! Tylko serio - niezwraczenie się powinno być priorytetem. Nie jesteś Ronniem Colemanem, żeby potem mieć problemy z poruszaniem się. Piszę też z własnego doświadczenia - jakieś 2 tygodnie temu nabawiłam się kontuzji kręgosłupa przy robieniu high barów. Dosłownie nie mogłam leżąc w łóżku przewrócić się z jednego boku na drugi z bólu. Nie polecam.
@lisku_chytrusku: co ćpie ten fizjo, przecież i tak większość ludzi się wywala przy pistol squacie, a w zasadzie jedyne ćwiczenie które poprawi pistol squat to...pistol squat

a tobie co w sumie szkodzi po siadach i ciągach robić ćwiczenia jednonóż, to nie musi być priorytet a dodatek, jako dodatek do sumo polecam rumuński martwy jednonóż na wyciągu, nie dość że ora tylną taśmę to jeszcze super uczy pracy stopą co ma fajne