Wpis z mikrobloga

Panie Mirosławie,
co by Pan zrobił, gdyby się Pan dowiedział, że karty graficzne zdrożały o 4% w 4 dni przez tych je*anych górników? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla wykopka zakup nowej karty to nadal za wysokie progi.

Przed chwilą widziałem też jak ktoś kupił RTX 3090 za 12400 mimo iż była dostępna tańsza wersja. W każdym razie mamy kolejne chwilowe wzrosty cen kart.

Chodzi mi też po głowie sprzedaż moich kart jakoś w połowie listopada i ponowne odkupienie w lutym/marcu jak już wejdzie ETH 2.0 i wyklaruje się sytuacja opłacalności kopania oraz tego co kopać. Póki co nie narzekam bo Ether ładnie zdrożał

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #ethereumclassic #ravencoin #eth #etc #rvn #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amdrewards
cranberry250 - Panie Mirosławie,
co by Pan zrobił, gdyby się Pan dowiedział, że kart...

źródło: comment_1633713232jKU1J2JUMP8CDOkuUKQHKY.jpg

Pobierz
  • 41
@cranberry250: dziś. dziś ku.wa. Dziś myślałem że złapałem pana boga za nogi. W czasie pracy robię krótką przerwę na internety. Wchodzę na pepper. GTX 1650. 700zł. oleole.pl O ja ku.wa pie.dole, to było najszybsze założenie konta ever w mojej internetowej karierze. Klikam dodaj do koszyka. Nie mogę dodać do koszyka ( ͡° ʖ̯ ͡°) wchodzę na pepper, piszą że wyprzedane ( ͡° ʖ̯ ͡°