Wpis z mikrobloga

Miałam bardzo niemiłą kiedyś sytuację jeszcze przed pandemią. Policja mnie zwinęła niemalże za grę na gitarze na balkonie, chociaż był dzień. Niestety w pobliżu nie było ani sali prób, ani klubu muzycznego, w którym można jamować, więc musiałam pokazywać swą muzykę w ten sposób.
No cóż, jednakże muszę powiedzieć, że Polacy to tylko lubią disco polo i rap (ciągle to #!$%@? słyszę z głośników co jakiś czas to leci). Do tego, moi sąsiedzi to stare pryki, które nie znają się na rocku. Proszę mi powiedzieć, czemu tak jest i dlaczego się z takimi sytuacjami spotykam, zwłaszcza tu w Gliwicach?
Dajcie mi znać, co o tym sądzicie...

#muzyka #rock #rockprogresywny #heavymetal #instrumenty #gitara #zalesie #przegryw #gorzkiezale #testoviron #chlewobsranygownem #mirabelkopomusz #chcepogadac #slask #polska
Pobierz b.....o - Miałam bardzo niemiłą kiedyś sytuację jeszcze przed pandemią. Policja mnie ...
źródło: comment_163377877994HNSocMYNQWMwtXyMXlbY.jpg
  • 31
@blablaelotrzydwazero: Rozdupcył bym ci na głowie tą gitarę. Kup sobie akustyka, podłącz słuchawki i graj kiedy chcesz, albo w dziczy sobie dom kup jeżeli wśród ludzi nie potrafisz żyć. Na klawiszach zaczynałem grać jak jeszcze mieszkałem w bloku i przez myśl mi nie przeszło żeby wstawić pianino inne niż elektryczne. Po co ja to zresztą piszę, dla kulturalnego i obytego człowieka, takie rzeczy nie wymagają wyjaśnień.
Polacy w ogóle nigdy nie lubili zabawy, ja to chyba faktycznie z innego kraju jestem. xD

Polskie piekiełko #!$%@?.


@blablaelotrzydwazero: Polaki, Polska, Polaczki... To wyjeżdżaj, w czym problem? Sprawdź, czy niemieckie/brytyjskie/niderlandzkie/skandynawskie Janusze są lepsze od naszych. Nie twierdzę, że jest u nas idealnie i że mamy modelowe społeczeństwo, ale razi mnie takie ciągłe narzekanie.
@blablaelotrzydwazero:

Tak, #!$%@? #!$%@? mać, potwierdzam te słowa. Nie dość, że disco polo i rap leci, to jeszcze w #!$%@? #!$%@? nudne ślunskie szlagiery. xD


bar i ich golymbiorze sa fajne czy przyjedz na slask hehe

Powiem tylko tyle, ten Ślunsk to chlew obsrany gównem


na blokowiskach w kazdej czesci polski jest ujnia z grzybnia. polecam dom na wsi.