Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć!
Dwa lata temu na tinderze spotkałem ciekawą dziewczynę, rozmawiało nam się świetnie, pierwsze spotkanie trwało kilka godzin, nocowałem u niej. Niestety nie był to dobry moment w moim życiu i na spotkanie przyszedłem na mocnym zejściu (używki) co ona zauważyła i źle rzutowało to na dalszą znajomość (urwała kontakt). Widziałem, że potem weszła w związek, teraz chyba się zakończył, bo znowu zauważyłem jej profil na tinderze :)
Przez te dwa lata zmieniłem się myślę, że na lepsze - schudłem 15kg, zmieniłem pracę na lepszą, ograniczyłem używki, poukładałem sobie w głowie. Myślicie, że warto spróbować nawiązać ponownie kontakt? Od tamtej pory miałem inne kobiety, ale ta jest bardzo w moim typie i jak wspominałem wcześniej bardzo dobrze nam się rozmawiało.
Znając algorytm tindera zapewne mój profil w ogóle jej się nie wyświetli, jest też opcja kontaktu przez instagrama lub telefon (mam jej numer).
Doradźcie proszę czy zawracać sobie w ogóle tym głowę.

#tinder #zwiazki #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61627ef6820612000adc3bd1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10