Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś co się odwala w kraju? Wczoraj coś widziałem w tv a dziś protesty są. Nie mam za zbytnio dostępu do internetu i telewizji, bo czlowiek w morzu. Znowu pisowcy prowokują by była powtórka protestów z zeszłego roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#protest
  • 28
@dawidczeta: TK uznało że unia europejska jest przeciwko konstytucji i mają dwa wyjścia: Wyjscie z Uni albo Zmiana w Konstytucji,i patrząc na to co PiS robi to najpewniej jest to że wyjdziemy z UE
@Wewnetrzny_Recenzent: @D4rk1: japier... Jaki ten rząd jest tępy. Morawiecki wmawia, że szanują Unie i nie będą łamać postanowien, a z tego co teraz piszecie to PiS jednak uznaje Polskie prawo ponad Unijne xD. Nie ma to jak rozwalić to co SLD długo budowało by nam się lepiej żyło. Ciekawe co te pisowskie frajery będą wmawiać za wymówki Polakom, którzy nie będą mogli pojechać za granice, bo Polska nie jest w
TK uznało że unia europejska jest przeciwko konstytucji i mają dwa wyjścia: Wyjscie z Uni albo Zmiana w Konstytucji,i patrząc na to co PiS robi to najpewniej jest to że wyjdziemy z UE


@D4rk1: Po pierwsze to nie TK tylko tk julki
Po drugie to nawet nie jest tk julki bo czesc sedziow jest przebierancami.

Wiec nie mozna tego nazywac TK.

Po trzecie oni sami nie wiedza co mowia. Bo TSUE
@gorzki99: pamiętam jak dziś jak rodzice z dziadkiem szli zagłosować za wejściem do unii. To był taki boom i każdy się cieszyl z tego ruchu, że się zrobi mega progress w kraju. Jak nas wywalą to się zrobi taki burdel, że to kwestia czasu jak znowu jacyś szaleńcy zaczną atakować biura posłów pis.
Oj bardzo źle się dzieje i to w zbyt krótkim czasie. Coś mam przeczucie, że zrobi się z
dopóki dana grupa ludzi z każdego pokolenia popierająca rydzyka i pis nie wymrze.


@Wewnetrzny_Recenzent: Ty serio w to wierzysz?

Troche Cie zasmuce ale to nie do konca tak wyglada. Owszem ze ta grupa tez glosuje na pis. Ale niestety nie tylko ta.

Mlodzi "przyszlosc narodu" myslisz ze nie? "Synek kto ci tyle dal?"
Coś mam przeczucie, że zrobi się z tego mocna rozróba w kraju i dojdzie do linczu pisowców


@dawidczeta: Nie ludz sie. Bedzie 1000+ i znow sie glosy kupi.

Problem polega na tym ze wiekszosc wyborcow nie kuma jak to dziala. Rzad nie ma pieniedzy "z powietrza". Zeby jednym dac innym musi ukrasc. Ale w koncu nie bedzie kogo okradac bo roszczenia wyborcow beda rosly a juz nie bedzie z czego krasc.
@Wewnetrzny_Recenzent: zależy też w jakich regionach Polski, bo na Pomorzu u mnie to karakanowi nie idzie omamianie ludzi i tutaj żaden pisowiec nie ma szans na wygranie prezydentury itd. Ale teraz i tak jest lepiej, bo coraz więcej młodych jest antypis. Fakt faktem, że dużo ludzi +60/70/80 jest za pisem ale to już kwestia czasu jak i oni distaną po kieszeni bo na 100% dostaną. Kolejne wybory to już na pewno
w każdej grupie wiekowej, która ma już prawa wyborcze są ci co są antypis i ich zwolennicy, ale nie ma co ukrywać, że dzisiaj większość to emeryci, omamieni magicznymi słowami tadeusza.


@Wewnetrzny_Recenzent: Problem polega na tym ( a przynajmniej ja to tak widze) ze tu nie chodzi o bycie "antypis" czy "antypo" czy "antysld" czy jakiekolwiek "anty"

Problem polega na tym ze ludzie "chca" i glosuja na tego co da najwiecej.
Kolejne wybory to już na pewno będą oszukane przez PiS tylki by wygrać.


@dawidczeta: zaklad ze nie?

Jest 500+? bedzie 1000+
Jest 13,14 emerytura? bedzie 15 i 16
Jest bon wakacyjny? Beda dwa.

Cos jeszcze wymysla.

IMHO wybory wygraja nie falszujac je ale KUPUJAC.
@gorzki99: dużej różnicy ostatnio nie mieli, a to wszystko było przed bańką z protestami i covidem. Teraz na 100% sfałszują, bo za duży młyn się zrobił przez ich zarządzanie krajem. A co do tych bonów mogą sobie dawać, ale oni ostatnio tyle podatków walą, że poparcie im w góre nie pójdzie. Jeszcze żywność, prąd czy woda, które ciągle drożeją a pensje polaków są bez zmian ( ͡° ͜ʖ ͡
dużej różnicy ostatnio nie mieli,


@dawidczeta:
43,59% vs (nastepna partia) 27,4%???

To nie jest duza roznica?

Oni wiekszosc sejmowa zdobyli (fakt faktem ze dzieki metodzie przyznawania mandatow dostali 34 mandaty "w gratisie" ale mieli)

Jeszcze żywność, prąd czy woda, które ciągle drożeją a pensje polaków są bez zmian ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@dawidczeta: No ale to przeciez wina unii. My dajemy a to wredna unia (i
@gorzki99: bardziej mi chodzi o prezydenture, która by mogła im namieszać mocno w ustawach. No cóż trzeba się przyglądać dalszej sytuacji i w razie co szykować się na zamknięcie granic ( ͡° ͜ʖ ͡°)