Wpis z mikrobloga

@twojastaratozaraza: no jak anuluję to nie będę miał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szanse na to, że reseller coś dostanie są takie jak co roku czyli zerowe a nie mam ochoty czekać do stycznia na telefon bo obecny już ledwo działa.

Wnerwia mnie tylko to czekanie i fakt, że nadal nie wysłali…. powinien być 6 albo 7.10 a nie (°°
  • Odpowiedz
@twojastaratozaraza: AAA bo Ty miałeś czas do jutra… super… to teraz już mam dopiero wnerw….

Alternatyw jest wiele, problem w tym, że nie ma telefonów dostępnych a chcę 13PM 128GB Grafit więc pewnie najpopularniejszy wariant.

Zapisałem się na 3 dni przed premierą w idream ale nadal nie ma dla mnie sztuki… wybrałem apple store bo oczekiwałem, że te daty mają pokrycie w stanie faktycznym. Ktoś tu w piątek pisał, że już
  • Odpowiedz
@Singularity00: Daj Pan spokój. Prawie miesiąc czekania w oficjalnym sklepie a oni mi mówią do słuchawki cierpliwości gdy sami określają datę dostarczenia. 1370 €. Za stary jestem żeby się dać ciągnąć za uszy. Albo wezmę coś innego albo zaczekam. Tak czy inaczej kiepsko to wygląda z ich strony
  • Odpowiedz
@twojastaratozaraza: to fakt, #!$%@? na max z takim podejściem oficjalnego sklepu…. ja zamawiałem jakieś 90 minut po premierze zapisów (jak to brzmi xDDD) i już było właśnie na 6/13.10…. BTW jaki wariant zamawiałeś?

5700zł a oni nie potrafią ogarnąć ile towaru i na kiedy mają… kpina.

Mam tylko nadzieję, że przyjdzie nowy nie po zwrocie bo nie wytrzymam….
  • Odpowiedz
13 pro max 256 Grafit. W dzień przedsprzedaży. Na ich sklepie na pewno nie będę już sobie zawracał głowy. Patrzyłem na Amazon ale bez daty. Patrzyłem na niemiecki Saturn i MM ale bez daty... Mi się nie spieszy. To ja mam wydać pieniądze i to oni powinni je ode mnie chcieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twojastaratozaraza: Popieram… ja rok temu 12 odpuściłem z tego samego powodu co teraz jest… żenada z dostępnością… no ale wtedy ekran mi działał to nie mialem potrzeby aż tak zmienić… Ja mam tak, że jak nie kupię w ciągu miesiąca - dwóch od premiery to przestaje mi się chcieć cokolwiek kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale teraz nie mam za bardzo wyjścia… eh gdyby tak 11
  • Odpowiedz
@Singularity00: Najśmieszniejsze że już dwa miesiące temu sprzedałem 11 pro max a stanie jak nowy za ,600€ i gość jak odbierał to bez ogródek powiedział że wystawi na tej samej stronie za 800 xD
Przejdę się po sklepach w sobotę. Może trafię. Jeśli nie to trudno. Przemyśle gdzie mogę zamówić
  • Odpowiedz