Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
Dlaczego fan Morrowinda to szlachcic gdzie Gothic to zabawa dla plebsu? Otóż Gothic oferuje łatwy w odbiorze dubbing, żeby poznać historię gracz nie musi nic robic tymczasem Morrowind to tysiące stron czytania żeby zagłębić się w lore, tylko dla koneserów.
Taka prawda.

#gry #gothic #morrowind
Piastan - Dlaczego fan Morrowinda to szlachcic gdzie Gothic to zabawa dla plebsu? Otó...

źródło: comment_1633968373T3uOuN4OnwBj3NdykbS4EQ.jpg

Pobierz
  • 34
@Piastan Przypomniałeś mi jak po Morrowindzie zacząłem grać w Gothica 2, chodzę sobie po wieży Xardasa, zaglądam do jakiejś biblioteki, patrzę - ogromne księgi leżą na specjalnych podestach, już sobie myślę "Ooo, będzie czytane, a może nawet zabiorę sobie i urządzę własną bibliotekę!" - i dupa, po dwie kartki, nawet nie wiem o czym było. A z Morrowinda do tej pory pamiętam historię łucznika strzelającego przez dziurkę od klucza, płatnego zabójcy, który
@Piastan: jak chce porzadna historie a nie gówno sklejke to siegam po ksiazke. Gothic to historia idealna do gry, moze nie jest jakos rozbudowana, a polega na prostych motywach ale w zasadzie jestes uczestnikiem historii i nie czujesz ze cos cb omija, jak masz czegos nie wiedziec, to twoj bohater tez nie wiem i sie z nim utozsamiasz.

A Morrowing to klocek do którego czytasz przez 2h instrukcje do instrukcji tworzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtpnX: jako postać robisz bretona i znak zodiaku atronach, szukasz butów oślepiającej szybkości (leżą chyba na drodze z balmory do caldery, chyba bo już dobrze nie pamiętam) i 10 minut to jest z jednego na drugi koniec wyspy