Wpis z mikrobloga

Chyba Pan Szołsza to jednak taki Brzęczol tylko, że nie z Polski.
Mało pomysłu, bardzo mało.
Lagi, bardzo oczywiste klepy, Krychowiak to chyba tylko z zadaniami Def, bo gość nawet ruchu nie robi przy wyprowadzaniu piłki. Wahadła nic nie dają, czasem coś tam przepchniemy kombinacyjnie, a tak to na pałe. Słabo, słabo
#mecz
  • Odpowiedz
Płody to nienarodzone dzieci. Jeśli chcecie juz je zabijać w jakimś celu (są moim zdaniem niektóre sytuacje zasadne), to ok, ale nazywacie rzeczy po imieniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Portmanteau

bo jego śmierć wynika z tego, że jego prawa nie mogą ingerować w prawa do dysponowania ciałem wolnego człowieka.

Odwrotnie, kobieta nie może ingerować w prawo człowieka jakim jest prawo do życia, konstytucyjnie chroniona wartość.
  • Odpowiedz
Jak nie umiesz czytać, to wyp.aj


@Volki: Jak mi przykro, że tak szybko uraziłem Twoje delikatne uczucia.

To aborcja jest zła czy nie jest? A może tylko czasami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Portmanteau Linia orzecznicza TK jasno mówi, że Konstytucja chroni życie człowieka od poczęcia.

Wymyślanie przykładów, które są debilne, nie ma żadnego znaczenia dla ochrony praw człowieka.
  • Odpowiedz
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.


@Volki: To dlaczego każesz kobiecie podtrzymywać płód przy życiu, kosztem jej wolności i do tego zdrowia psychofizycznego? Dodatkowo, płód nawet nie jest osobą, więc tu nie ma nawet znaku równości między płodem a kobietą w ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to ona zrezygnowała z wolności.


A co jeśli ona twierdzi inaczej, niż Ty? Rzucisz jej
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: W ciągu kilku minut najpierw stwierdził, że chce wolności słowa i braku przywilejów dla jakiejkolwiek grupy społecznej, by móc kogokolwiek obrazic z jakiegokolwiek powodu, by po chwili stwierdzić, że nie przyłożyłby ręki do usunięcia zapisu o obrazie uczuć religijnych. To jest taki śliski i cyniczny padalec, że chce się rzygać. Jak widzę jego spasiony, kwadratowy ryj cwaniaczka, to się wzdrygam.
  • Odpowiedz