Wpis z mikrobloga

@Volki: „Dziecko nienarodzone” nie istnieje, dziecko co do zasady jest narodzone. Jeżeli Ci chodzi o takie co się jeszcze nie narodziło to nazywa się to płód i nie ma żadnych praw. Jeżeli by miało to dlaczego kobiety, które poroniły samoistnie nie są sadzone za zabójstwo?
  • Odpowiedz
  • 6
@yggdrasil Wg prawa istnieje i ma prawa.

Jeżeli by miało to dlaczego kobiety, które poroniły samoistnie nie są sadzone za zabójstwo?

Bo poroniły.
  • Odpowiedz
@Volki: To poproszę ta podstawę prawna na podstawie której sądzisz, ze płód to człowiek.

Co do poronienia to jeżeli płód jest człowiekiem to mamy nieumyślne spowodowanie śmierci.
  • Odpowiedz
Przecież to ona zrezygnowała z wolności.


@Volki: nie zrezygnowała z wolności tylko twoje prawo jej tą wolność odbiera.
Cieszę się że przyznajesz mi rację że kobieta w ciąży traci wolność.
  • Odpowiedz
  • 1
@yggdrasil

To poproszę ta podstawę prawna na podstawie której sądzisz, ze płód to człowiek.

Ty nawet czytać nie umiesz, a prosisz o podstawę prawną xD

Dziecko nienarodzone to jest pojęcie prawne.

Natomiast płód to człowiek to fakt naukowy.
  • Odpowiedz
  • 0
@TurboDynamo

Cieszę się że przyznajesz mi rację że kobieta w ciąży traci wolność

O tym cały czas mówię, że traci wolność tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wolność miała wtedy, gdy zdejmowała majtki.


@Volki: Tym które zostały zgwałcone też tak powiesz, kiedy tandem PiSu i Konfederacji skieruje kolejny wniosek do TK o zbadanie przypadku aborcji ciąż z gwałtu?

Już pal tam licho Sośnierza i jego urojenia, ale jeśli pis wysuwał posła-kandydata na RPO z takimi poglądami, to mamy o czym dyskutować.
xfin - > Wolność miała wtedy, gdy zdejmowała majtki.

@Volki: Tym które zostały zgw...

źródło: comment_1634066739FRIGSkb0Qo64VOXmLICfTW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A sorry, zapomniałem, że "wolnościowcy" nigdy nie biorą pod uwagę wolności kobiet, gdy chodzi o aborcję xD


@grzsci: W WOLNOŚCI CHODZI O NAZWĘ PARTII WOLNOŚĆ!
  • Odpowiedz