Wpis z mikrobloga

@zen274:

Pamiętam jak kiedyś Kaczafi (jeszcze w opozycji) powiedział coś w stylu "milicja obywatelska była formacją do szpiku kości złą, ale nie sposób jej odmówić skuteczności". Po tych słowach TVNy, GW i inne Lisweeki jak jeden mąż wrzuciły na nagłówki, że Kaczyński tęskni za milicją. Tak się kreuje rzeczywistość medialną. W takim świecie żyjesz. W twoim świecie to też byłaby "wiedza powszechna". To samo zresztą tyczy się tej wyrwanej przez ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
@kryptonim_putas Z całym środowiskiem prawniczym, nie tylko sędziami? Co to w ogóle za podejście, że jak wygraliśmy wyboru to nie musimy nikogo słuchać? Akt legitymizacji uprawnia do zmian w kierunku celu, ale co do sposobu obowiązkiem władzy powinno być konsultowanie i staranne rozważanie każdego wprowadzanego przepisu. Nie mówiąc o tym że w ten sposób reforma mogłaby uzyskać kształt popierany w środowisku nią zainteresowanym, to chociażby możnaby wyłapywać literówki.

No bo zobacz, jak
  • Odpowiedz
yhym, dobrze oskarku, to ponad połowa społeczeństwa miała dwie lewe ręce.


@Jegwan: Tak działa wolny rynek - jako wyborca konfederacji powinieneś o tym doskonale wiedzieć. Skoro znaleźli się ludzie którzy chcą pracować za taką kwotę to w czym problem? Ja też zaczynałem od 2000 na rękę i narzekałem na to portalu ze śmiesznymi obrazkami tylko się wziąłem w garść.
  • Odpowiedz
@Andrzejuniedenerwuj: Jak ktoś wchodzil na rynek pracy za rządów PO (mówię o pracy najemnej, etatowej, a nie o zatrudnieniu u taty albo z protekcją) to powodów do zadowolenia raczej nie miał. Od kilku lat rynek pracy jest lepszy dla pracownika, chociaż oczywiście dalej jesteśmy nisko wynagradzani w stosunku do cen.
  • Odpowiedz
Patrząc na coraz bardziej agresywne zachowania policji choćby podczas strajku kobiet


XD Te słynne "pałowanie kobiet"? Gdzie jedna z nich miała na imię Andrzej, a druga Grzesiek? I nie zapominaj o tym kolesiu co go zabili pod sejmem, ale szczęśliwie zmartwychwstał. Musisz zrozumieć jedno. Przekaz medialny to nie jest termin tożsamy z rzeczywistością. Elo, bo mi się już nawet nie chce tego czytać.

@zen274:
  • Odpowiedz