Wpis z mikrobloga

@Theos: Ci idioci po prostu lubią PiS ale wstyd im się przyznać. Pasuje im do ich wizji świata bo taki fajny ludowy i tak fajnie zasiłki rzuca na prawo i lewo.


@Herubin: i triggeruje tych, których nie lubią. Lewaki, libki, platformery, fajnopolacy, julki i tak dalej.

@Theos: Czyli Twoim zdaniem Platformę? ()


@Phyrexia: demokratyczną partię i ich jest więcej niż jedna.
  • Odpowiedz
@zen274: Nie ignoruję. Zwyczajnie nie głosuję ani na jednych ani na drugich. Chcecie być partią wartą oddania przeze mnie na was głosu, postarajcie się lepiej. It's that simple. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 4
@Phyrexia No właśnie ignorujesz, bo według Ciebie jedno i drugie to takie samo zło i przecież nic złego w kraju się nie dzieje. A w ogóle za Pelo to emerytury polikwidowali i wiek emerytalny podnieśli! A żeby nie zauważać różnicy między latami 2010-2015 i 2015-2020 to trzeba nie chcieć jej zauważać i odwracać wzrok, albo ewentualnie czerpać z tego tytułu jakieś pożytki.

Ale kto ma chcieć być partią wartą oddania głosu? Ja
  • Odpowiedz
Potem zdziwienie dlaczego PiS wygrało, skoro Platforma do tej pory jest największą partią opozycyjną. Nie wiem czy śmiać się czy płakać, że ludzie w 2021 roku nadal mają mentalność typu "istnieją tylko dwie realne opcje PiS-PO."


@Phyrexia: To skoro Tusk jest taki zły, to wytłumacz mi jak bardzo zła jest Lewica która tańcuje na progu od dłużej chwili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy śmiać się czy płakać, że ludzie w 2021 roku nadal mają mentalność typu "istnieją tylko dwie realne opcje PiS-PO."


@Phyrexia: Ok, to na kogo ty głosujesz? Jakie są inne opcje wg ciebie, kto jest ok?
  • Odpowiedz
@rzep: Herubin

Przypomnijmy wszystkim. Przeksięgowanie pieniędzy z OFE miało na celu pomniejszenie na papierze długu publicznego, bo wspaniali ekonomiści, liberałowie z PO uprawiali tak doskonale politykę gospodarczą, że

a) wpadliby w konstytucyjny próg ostrożnościowy, a to oznaczałoby klęskę wyborczą (wymóg budżetu zrównoważonego)

b) i tak ten próg ostatecznie zawiesili xD Ustawą. Bo tak xD A TK (niezależny!!!!11) orzekł, że w sumie to przeksięgowanie było spoczko bo budżet państwa ważniejszy niż wywiązywanie
  • Odpowiedz
I emerytury do zabrania. I OFE do zlikwidowania. I abonament za pięć lat wstecz do ściągania. I mieszkańców małych miejscowości do wykuczenia. I szczaw oraz mirabelki głodującym dzieciom do zaproponowania. I pendolino, które nawet nie ma infrastruktury do działania w pełnym potencjale do kupienia. /sarkazm


@Phyrexia: jak ja bym chcial miec teraz takie problemy :/
  • Odpowiedz
mieszkańców małych miejscowości do wykuczenia.

@Phyrexia: Jako mieszkaniec małej miejscowości wykluczony się nie czułem. Po prostu, niedojdy, swoje upośledzenie zrzucacie na wielkość miejscowości albo po prostu Tuska.
Nie tylko niedojdy życiowe, ale ten intelektualne zera - bo jak inaczej nazwać kogoś, kto łyka, że jego młode życie było nieszczęśliwe, bo premier tak chciał?
  • Odpowiedz
Przeksięgowanie pieniędzy z OFE miało na celu pomniejszenie na papierze długu publicznego


@kryptonim_putas: Miało też na celu wywalenie patologicznego systemu gdzie państwo przelewało funduszom kasę z ZUS, fundusze pobierały sobie prowizję i następnie kupowały od państwa obligacje.

Kasą szła od państwa do państwa po drodze generując miłe prowizje dla funduszy.
  • Odpowiedz
Innymi słowy wymagasz nie wiadomo jakich standardów od partii opozycyjnej


@zen274: Polska, kraj w którym dotrzymywanie obietnic i posiadanie konkretnego programu to "niewiadomo jakie standardy."
  • Odpowiedz
nie zauważać różnicy między latami 2010-2015 i 2015-2020


@zen274: Nie rozpędzaj się tak, bo zaraz okaże się, że różnica jest ogromna, ale na niekorzyść Platformy, zwłaszcza jeśli chodzi o poziom ubóstwa, niedożywienia dzieci, czy stopy bezrobocia.
  • Odpowiedz
@zen274:

łamania konstytucji


Seba, ale po wyroku TK my już nie lubimy Konstytucji

rozpieprzenia wymiaru sprawiedliwości


Da się rozpieprzyć coś co leży w gruzach od kilku dekad? Miałeś kiedyś jakąkolwiek styczność z sądem?

rozpieprzenia służby zdrowia, rozpieprzenia publicznych mediów


xDDDDD Arłukowicz właśnie się przewrócił ze śmiechu na wspomnienie swoich cięć na onkologii, na wspomnienie 1200zł jakie płacił lekarzom (!) stażystom i bodaj dwójkę z małym hakiem rezydentowi.

rozpieprzenia relacji dyplomatycznych ze
  • Odpowiedz