Wpis z mikrobloga

@BambusowyBambo: @nagro85: OSK musi wpisać w systemie, że ukończyłeś kurs - żadnych papierków już się nie nosi.

Jak to zrobią, to będziesz mógł się zapisać na egzamin on-line. W większości przypadków faktycznie dzieje się to po egzaminie wewnętrznym, ale nie wszystkie OSK takie robią.
  • Odpowiedz
@BambusowyBambo: U mnie było tak - po zdaniu wewnętrznego, odblokowywali PKK i mogłem się zapisać, jak chciałem wcześniej w wordzie to mi babeczka powiedziała ze jest jeszcze zablokowany i muszę się skonsultować ze szkoła jazdy
  • Odpowiedz
@windwalker03: Kurs skończyłem w czerwcu 2020, oblałem 3 razy i wróciłem po roku, zdałem. Nie ma blokad i ram czasowych. Nie martw się też o „sezony” bo to funkcjonuje jedynie w głowach instruktorów. Dziwi mnie natomiast, że są tacy antyludzcy instruktorzy którzy warunkują możliwość podejścia do egzaminu zdaniem wewnętrznych. No ale % zdawalności najważniejsze, a nie potrzeby kursantów ;) Od siebie polecam dobranie 2h przed każdym egzaminem, w dniu egzaminu. Powodzenia,
  • Odpowiedz
@DartNorbe: Super, wielkie dzięki za ciepłe słowa. Na pewno przed egzaminem wezmę 2h praktyki ale póki co to przełożło się to na następny rok bo u mnie już nie robią w tym kursów. No nic, zaoram ich za kilka miesięcy
  • Odpowiedz