Wpis z mikrobloga

  • 184
Zostało mi 5 zestawów papryczek #chilizgobim

Zestawy były zaklepane przez Mirków, ale niestety na etapie podawania danych do wysyłki zamilkli ( ͡° ʖ̯ ͡°) A ja nie mogę dłużej czekać i chciałbym nadać jutro, bo zależy mi, żeby dotarły świeże.

Więc mam na sprzedaż 5 sztuk poza kolejką. Każdy po 60 zł. W środku około 40 papryczek każda innej odmiany - większość z nich z racji zaawansowania sezonu należy do odmian o dużej i bardzo dużej ostrości () Aaa i jak piszę, że bardzo dużej to rzeczywiście są to takie, że potrafią poskładać :-D

Na zdjęciu przykładowe zestawy.

#ogrod #ogrodnictwo #warzywa #gotowanie #warzywa #jedzenie #chili #chilihead #papryka #papryczki #ostrezarcie #goomowesosy
gobi12 - Zostało mi 5 zestawów papryczek #chilizgobim

Zestawy były zaklepane przez M...

źródło: comment_1634254737jeGcRNPTee8Ww69OUb1Vzk.jpg

Pobierz
  • 18
@Ilawa: Te zestawy to głównie mają cel poznawczy :) To znaczy można zapoznać się z 40 różnymi odmianami - ich smakiem, zapachem i ostrością :) Więc większość osób po prostu na surowo próbuje :) Możesz tez ususzyć lub zamrozić, żeby się nimi cieszyć całą zimę jednocześnie zostawiając sobie szansę zapoznawania się z nimi.

Jeżeli chodzi o sosy lub jakieś marynaty to IMHO trochę się to nie opłaca, bo o wiele taniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@resource_1337: @kopek: @Mateu__: @redempted: Odpowiem wam za @gobi12 z tego co się od niego zdążyłem dowiedzieć w nocy: po zakupie wysyła link do albumu ze zdjęciami i opisana nazwa papryczki, więc będzie można zidentyfikowac co właśnie kosztujesz (nie wiem czy jest SHU podane), a odnośnie sadzenia to można wziąć nasiona z papryczki która posmakuje i posadzić w styczniu/lutym, ale trzeba wcześniej te nasionko ususzyc żeby dotrwało te 3
@ticos: @ciekawskie_jajo: @resource_1337: @to_nie_moja_wina: @kopek: @PoteznyNick: @Mateu__: @redempted: @MienciuskiPajonk: Hej :) Miałem wczoraj straszny dzień w pracy i nie za bardzo była możliwość odpisać. Odpisałem, więc tylko pierwszym 5 osobom, które się odezwały i 3 paczki już wysłane, a dwóch Mirków ma jeszcze dane podać. Ale dla tych, którzy nie byli pierwsi też jeszcze nic straconego, bo za około 2 tygodnie będę mieć