Wpis z mikrobloga

@szymon362: Dostanie i tak pełno propozycji układów, i sponsoringu na pw. Może jakiemuś bogatemu panu jeszcze obraz namaluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Same profity dla takiego klienta.

Laska ma 0 wyobraźni, wstawiając swoje zdjęcie + kwotę za usługę.

Albo dobrze wie i robi to celowo.

Na studiach zajmowałam się fotkami wnętrz, a i tak dostawałam propozycje zrobienia zdjęć wraz z komsicznymi kwotami, i aluzjami. Później się zczaiłam,
  • Odpowiedz
@Phyrexia: xDDD Albo trollujesz, albo udajesz ze zyjesz na innym swiecie.
Ogolonie jestem antysimpem, redpill mocno i to predzej bedzie baba za mna latala niz ja za panna. Ale i tak jak robilem w banku i przychodzila fajna panna, z ktora cos sie pogadalo dluzej, to jej odpuszczalem prowizje, bo byla fajna 8/10 (oczywiscie nic mnie to nie kosztowalo, ale to mniejsza). Przy mnie spokojnie 95%+ facetow to spermiarze/simpy i Ty
  • Odpowiedz
@szymon362: O ile wstawianie facjaty do ogłoszenia z telefonem to żenada, tak dla artysty rozpoznawalność jest dość istotna, więc akurat tutaj postać autorki ma nawet sens i specjalnie bym nie szydził, zwłaszcza że jeśli cena dotyczy tego, co na zdjęciu, to jak za darmo.
  • Odpowiedz
@szymon362: Ostatnio zwróciłem uwagę na ogłoszenia z korepetycji na olx, połowa to ogłoszenia jakichś młodych dup/studentek i swoje zdjęcia #!$%@? i po #!$%@? xD? Liczą, ze tatus dziecka wybierze ta z większymi cyckami czy jak?
  • Odpowiedz