Wpis z mikrobloga

baba zawsze chce coś ugrać swoim wizerunkiem.


@freee_hugs: Nic głupszego dzisiaj nie przeczytałam. Co niby próbuje "ugrać" ta pani? Ktoś Twoim zdaniem zamówi obraz za 500 złotych nie dlatego, że szuka obrazu do dekoracji, a dlatego że podoba mu się autorka?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: oczywiście że tak. To jest stare jak świat. Ładna baba sprzyja reklamie.

Dlatego też sama sobie usawiłaś morde najblizej jak sie da. Zrobiłaś to w dodatku swiadomie. Dużo wieksza szansa, że ktoś Ci tu coś lepiej wytłumaczy, pomoże, albo zaoferuje, spermiarzy nie brakuje
  • Odpowiedz
  • 697
@Phyrexia TO NA #!$%@? STAJE I ZASLANIA OBRAZ JAK TO OBRAZ JEST PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY? WIDZIALAS KIEDYS SEBE JAK STOI PRZED FELGA KTORA SPRZEDAJE NA ALLEGRO, ALBO MORDE JANUSZA KTORY STOI PRZED ZESTAWEM KLUCZY FRANCUZKICH? JA JEEEEBIEEEEE
  • Odpowiedz
@Phyrexia spermiarz zamówi jej obraz żeby wykorzystać kontakt do 'zaproszenia na randkę' albo po prostu chwilowej rozmowy z jego obiektem westchnień.
Autorka jest tego świadoma, ale pieniądz nie na ulicy nie leży dlatego pokazuje się w pełnej krasie
  • Odpowiedz
@szymon362: Ja #!$%@?, jak kogoś może jarać sztuka abstrakcyjna.
Rozumiem jeszcze jakieś obiekty kinetyczne, bo to czasem robi wrażenie, ale abstrakcja w malarstwie wygląda jakby ktoś po prostu nasrał na płótno i to rozmazał szpachlą...
  • Odpowiedz