Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymon362: Nie czaicie sztuki kochani, to jest dzieło abstrakcyjne, może postać tej kobiety to element obrazu abstrakcyjnego? Niby sama w sobie nie jest abstrakcyjna, ale fakt że pojawia się na obrazie abstrakcyjnym jest zarazem nieco abstrakcyjne. Plusik dla autora tego performensu
Nic głupszego dzisiaj nie przeczytałam. Co niby próbuje "ugrać" ta pani? Ktoś Twoim zdaniem zamówi obraz za 500 złotych nie dlatego, że szuka obrazu do dekoracji, a dlatego że podoba mu się autorka?


@Phyrexia: No akurat to nie jest nic niespotykanego, że poza czystą logiką kierujemy się też podświadomością. I tak, część mężczyzn chętniej kupi cokolwiek od ładnej kobiety, albo chociaż kliknie w takie ogłoszenie, na które inaczej by nie spojrzało.
TO NA #!$%@? STAJE I ZASLANIA OBRAZ JAK TO OBRAZ JEST PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY? WIDZIALAS KIEDYS SEBE JAK STOI PRZED FELGA KTORA SPRZEDAJE NA ALLEGRO, ALBO MORDE JANUSZA KTORY STOI PRZED ZESTAWEM KLUCZY FRANCUZKICH? JA JEEEEBIEEEEE


@Git: Prychłem z tym Sebą, bo sam wielokrotnie sprzedawałem felgi i miałem rozkminę jak je ułożyć, żeby najlepiej się prezentowały