Wpis z mikrobloga

@tomtom666 nie ma problemu, daj mi tylko na zakup maszyn bo klientów i ludzi mam


@WarmWeather: Tylko dej i dej. Nie ogarniasz, że normalny przedsiębiorca nie dostaje sprzętu i hali za free?
Zreszta nawet gdybys dostał to z taka inteligencja i tak byś padł zaraz bo na pewno nie pomyślałeś o całej masie innych rzeczy.
@WarmWeather: wrzuć jakieś wyliczenia. Powiedzmy, dostajesz od inwestora 500'000 euro, na 10% rocznie, minus amortyzacja sprzętu 100k euro rocznie, czyli masz 150k euro = ~685k pln /rocznie, 57'000 pln miesięcznie żeby tylko wyjść na zero na maszynach.

Ilu pracownikow potrzebujesz, jakieś hale, pojazdy, ile tego będzie? Oczywiście wrzuć jakąś pensję dla siebie biorąc pod uwagę że możesz zostać z kredytem na kilka milionów złotych jak nie pyknie.
@Rick_Sanchez: Jak ktos ma przerosniete ego i narcystyczny charakter, to pewnie tak.
Jest to normalne pojecie techniczne, nie oceniajace czlowieka jako takiego. No, ale zyjemy w czasach gdzoe spoleczenstwo skupia sie glownie na dostrzeganiu pewnych rzeczy tam gdzie ich nie ma, projektowaniu tych spostrzezen sobie podobnym osobnikom i oskarzaniu wszystkich wokolo o zaistnienie tego zjawiska.
Patrz feminatywy, mowa obojetna plciowo, metoo, blm itd itp
nie no żadnych umiejętnosci nie potrzeba XD jezdzisz kilkutonową maszyną


@JWP1: o #!$%@? kilkutonowy pojazd :D brzmi groźnie
A jeżeli jeżdżę 2 tonowym suvem to powinienem jakiś dodatek mieć? :>
Większość facetów ma prawo jazdy umożliwiające poruszanie się "tonowymi pojazdami"

Po drugie co to za umiejętność? 2 dniowy #!$%@? kurs na wózek widłowy, to szybciej niż na prawko.
Jeszcze brakuje porównania do lekarza że równie wartościowy jesteś... Detal tam, że lekarz
To już kwestia twojej głowy. Wolę swoja jazdę wózkiem widłowym na pełnym chillu niż uzupełnianie tabelek w excelu z 10 przełożonymi nad głową.


@Rick_Sanchez: jasne, dużo ludzi woli prostą pracę z zerowymi/niemalże zerowymi kwalifikacjami i zerową odpowiedzialność.
tylko niech potem nie płaczą, że mało zarabiają ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kazdyziomzbierazlom: i co z tego? Ale zarabiają #!$%@?. Coś osiągnęli, lol. Ja na tle innych też jestem zerem, ale na tle magazyniera kimś bo nie msuze #!$%@?ć na 3 zmiany tylko klikam z domu w kąkuter.
@Rick_Sanchez: pracuje w korpo, ale w produkcjnym. Codziennie mam kontakt z magazynem i jednak jeżdżenie wózkiem to nie taki chilli. Zresztą magazynierem może zostać każdy Mietek spod sklepu, wystarczą uprawienia. Za biurko tak łatwo
@porterhouse: Robiłem za biurkiem i mi się nie podobało, nie widzę powodów by elitaryzować pracę biurową. Zawsze gnije z tego wzajemnego szczucia się "fizycznych i umysłowych" jakby jedni od drugich jakoś znacznie się różnili, obie grupy poświęcają życia na napychanie kieszeni tym ponad nimi. Dobrze płatne prace to mały % wszystkich prac ¯\_(ツ)_/¯
4k brutto za pracę magazyniera? Gdzie nie potrzeba żadnych umiejętności to chyba super?

Magazynier ma zarabiać za pracę fizyczną takie pieniądze, żeby nie wegetować. Minimum to się dostaje za minimum roboty a przerzucanie do 25kg paczek czy innego syfu to nie minimum. Ci ludzie słusznie są sfrustrowani ale są duże szanse, że to nawet nie wina przedsiebiorcy, ze z 4k trafia do pracownika 2,3.
@NDSS:
Magazynier ma zarabiać za pracę fizyczną takie pieniądze, żeby nie wegetować


@BojowyKucyk: Bo tak se uroiłeś? :D
Taki przeciętny fizyczny to nawet do sklepu się nie nadaje, bo ma mocno niewyjściową aparycję, braki w higienie, brakujące zęby i problemy alkoholowe, a nikt nie chce żeby takie coś straszyło klientów.
Pracownik ma zarabiac tyle ile wynosi pensja tam gdzie go przyjmą i podpisze umowę.
Nie podobają się pensje, to trzeba zwiększac kompetencje/zmieniać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@megszy: właśnie chodzi o to że pracują i to całkiem dużo ludzi

@Kazdyziomzbierazlom: nie interesuje mnie co ty robisz, napisałeś że


ludzie chcą zarabiać


Więc pytam za co? Gdybyś miał swój własny magazyn ile dawałbyś co miesiąc tłumokowi który przenosi rzeczy z miejsca na miejsce

4k to mało, może 6k?

@NDSS: #!$%@? mnie to obchodzi, że ktoś jest robakiem i mu takie życie odpowiada. Widać, że są jeszcze w