Wpis z mikrobloga

@enron: ale jakich i po co trzeba sponsorów, żeby założyć buty i pójść pobiegać na zewnątrz?


@Tino: tak się składa, że na zawodach zawsze wykręca się lepsze wyniki niż biegając sobie a muzom - wyniki z takich biegów dają satysfakcję i pozwalają zauważyć postępy w pokonywaniu kolejnych granic. I tak, służą do łechtania ego - jeśli to ma sprawić, że kolejne osoby będą chciały biegać tym lepiej dla zdrowia społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@enron: i dla #!$%@? całej reszty mieszkańców - dalej nie rozumiem, jeśli to ma być wysiłek, to nie mogą z tym cyrkiem pójść parę kilometrów dalej, do lasu albo chociaż, na obrzeżach miasta, gdzie nie będzie paraliżu głównych arterii?

Sam sporo jeżdżę na rowerze, ale nie wpadłem na pomysł, żeby urządzać sobie rywalizację w centrum miasta, blokując zarazem innym drogi. Z kolei jak jeżdżę z innymi, to wybieramy trasy poza miastem,
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso jest conajmniej kilka powodów dla którego takie zawody biegowe nie mogą przenieść się do przysłowiwego lasu, ale nie wiem czy chce mi się produkować na ten temat bo i tak raczej zdania nie zmienisz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@enron: i dla #!$%@? całej reszty mieszkańców - dalej nie rozumiem, jeśli to ma być wysiłek, to nie mogą z tym cyrkiem pójść parę kilometrów dalej, do lasu albo chociaż, na obrzeżach miasta, gdzie nie będzie paraliżu głównych arterii?


Większość mieszkańców nawet nie wie, że cokolwiek się dzieje w mieście bo nie wyściubią nosa przed 13. Bieg był od 10:30 do 13:30, blokady jakieś pół godziny wte i wewte. Gdy nie
  • Odpowiedz
@enron: w Warszawie co drugi weekend potrafi być jakiś maraton i to zawsze, ale to zawsze, czy to bieg im. Bączurasa Szczurasa czy świętego Wałęsy, to zamykają Wisłostradę na całą niedzielę, a już od piątku barierki stawiają i jeden pas wyłączony - przypomnę, że Wisłostrada to główna arteria północ-południe stolicy, a biegi są na wysokości starego miasta i fontann
  • Odpowiedz
@enron: w Warszawie co drugi weekend potrafi być jakiś maraton i to zawsze, ale to zawsze, czy to bieg im. Bączurasa Szczurasa czy świętego Wałęsy, to zamykają Wisłostradę na całą niedzielę, a już od piątku barierki stawiają i jeden pas wyłączony - przypomnę, że Wisłostrada to główna arteria północ-południe stolicy, a biegi są na wysokości starego miasta i fontann


@Tino: szczerze mówiąc, nie widzę jakiegoś szczególnego nagromadzenia biegów w Warszawie...
  • Odpowiedz
@enron: marsze czy inne protesty zazwyczaj są w centrum, gdzie staram się nie jeździć jak nie muszę, więc tak bardzo to nie dotyka - a co do biegów, to albo mam takie szczęście albo dziwny traf, że w ciągu ostatnich kilku tygodni już dwa razy trafiłem na zamknięcie Wisłostrady
  • Odpowiedz
Idź se biegaj do lasu a nie przez środek Alei.


@Jomahajomaso: Idź se jeździj na tor, a nie miasto korkujesz

@Kanalarz: Jadę w określonym celu po drodze do tego przeznaczonej. Natomist ty biegasz bez celu po drodze przeznaczonej do transportu samochodowego. No chyba, ze celem jest przebiegniecie kółka.
No debil XD
  • Odpowiedz