Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laski to jednak lubią prostaków/bad boyów. Zawsze byłem nice guy'em z wyglądu i z zachowania co traktował wszystkie laski jak damy/księżniczki, jak się domyślacie efektów 0. 2 lata temu zacząłem tinderować z takim samym podejściem, efektów oczywiscie brak, ale wraz z ilością poznanych lasek oraz ze wzrostem doświadczenia i obycia z nimi, zacząłem łapać luz w kontaktach z kobietami. I tak oto można powiedzieć że zmieniłem się w małego podrywacza. Z wyglądu dalej jestem grzecznym chłopakiem, za to z zachowania już mnej. Sytuacja z minionego weekendu. W 3 dni spotkałem się z 2 tinderówkami, jedna z nich, ułożona pani stomatolog poszła ze mną na drinki. Wleciało ich kilka, toteż zacząłem być dużo bardziej śmiały, generalnie pod 3h znajmości, literalnie w środku knajpy, przy wszystkich ludziach zacząłem się do niej dobierać. I teraz hit jej się to podobało i z takim tekstem do mnie "wstydzę się przy tych wszystkich ludziach, ale podoba mi się jak mnie dotykasz" xD Po wyjściu z knajpy praktycznie od razu ręka w jej majetczki i lizanko. Szczerze nie rozumiem co podoba im się w takim zachowaniu, ale jeśli jest skuteczne to tak działam

#tinder #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616c834a820612000add1a43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: wiele kobiet nie chce byc traktowanych jak ksiezniczki tylko jak partnerki, do tego podoba im sie pewnosc siebie, nie wiem w ktorym momencie Twoje zachowanie wskazuje tu na bycie bad boyem albo prostakiem? Zwyzywales ja, umniejszales jej czy ublizales? Ot trafiles na kobiete, ktora miala ochote na szybki kontakt fizyczny i po kulturalnej rozmowie chciala przejsc do rzeczy i na reke jej bylo, takie zachowanie. Serio kobiety lubia seks tak
@gosialke: Nie rozumiesz mężczyzn, my nie mamy pretensji o to, że kobiety lubią fizyczność, my mamy pretensje o pozory.

Niech kobiety zaczną mówić swoim synom, wnukom, kuzynom, braciom czego inne kobiety chcą a nie zakłamywać rzeczywistość. Kobiety nie chcą dobrych, cierpliwych, kulturalnych mężczyzn, jacy są szczerze zainteresowani ich osobą. Kobiety chcą egoistów, sięgających po to co chcą bez pytania się nikogo o zgodę jacy nie są zainteresowani kobietą jako człowiekiem.

Mówcie
@Nostrian: ale co Ty za bzdury opowiadasz, oczywiscie ze chcemy „dobrych, cierpliwych, kulturalnych mężczyzn, jacy są szczerze zainteresowani nasza osoba”, chec fizycznego kontaktu na wczesnym etapie znajomosci nie wyklucza tego. Gdzie tu egoizm, jesli obie strony sa zainteresowane? Mozna miec ciekawa rozmowe i byc zainteresowanym umyslem drugiej strony i jeszcze tego samego woeczoru wyladowac w lozku, ba, o niebo lepiej isc do lozka z kims, kto ma pociagajacy umysl, a nie
@gosialke: Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka, a z tego co napisałaś wynika, że chcesz "czułego barbarzyńcy" jaki będzie i cierpliwy i porywczy i spokojny i spontaniczny i pożądliwy i umiarkowany... takie cuda to są w powieściach romantycznych i ekranizacjach na Netflix.

Życie to nie jest bajka i jeśli jakiś mężczyzna będzie chciał twojego ciała "od razu" to jest bardzo mało prawdopodobne aby myślał o tobie poważnie i długoterminowo.

Przypominam
@Nostrian: lecisz ze skrajnosci w skrajnosc, nigdzie nic takiego nie napisalam; poza tym mozna byc czulym i spokojnym, a jednoczesnie pewnym siebie; no i tak jak ja napisalam „wiele kobiet”, nie oznacza, ze wszystkie, wiec Ty tez nie mozesz sie wypowiadac w imieniu wszystkich mezczyzn, bo nie wszyscy maja tak zasciankowe poglady na seksualnosc
@AnonimoweMirkoWyznania: takie zachowania są skuteczne, jeśli weźmie się pod uwagę liczbę sukcesów, natomiast pamiętaj, że w ten sposób jest małe prawdopodobieństwo, że znajdziesz odpowiednią osobę do długoterminowej relacji. Jeśli ci na tym nie zależy, to w zasadzie możesz robić tak dalej. Sam miałem taki okres w swoim życiu, że o wiele bardziej świrowałem, byłem bardzo śmiały itp. i miałem przez to, w porównaniu do tego, co dzisiaj, o wiele większe zainteresowanie