Wpis z mikrobloga

Który drążek będzie lepszy? Chodzi o te gumy na końcach, w tym pierwszym są takie zwykłe czarne, a w drugim jakieś przezroczyste, miał ktoś do czynienia z takimi? Miałem kiedyś praktycznie identyczny jak ten 1 i jako tako się trzymało, ale może te przezroczyste są lepsze? Dodam że będzie to montowane rozporowo do metalowej futryny
#mikrokoksy #mirkokoksy #kalistenika #silownia #podciaganie #drazek #pytanie
Pobierz eustachy777 - Który drążek będzie lepszy? Chodzi o te gumy na końcach, w tym pierwszy...
źródło: comment_16345617714LU4Net8JwCfH1ot9T5bjO.jpg
  • 5
miał ktoś do czynienia z takimi?

@eustachy777:
Heh tak sie składa, że mam oba. Tzn. co do pierwszego nie jestem pewny, ale wizualnie bdb podobny/identyczny.

Ogólnie ten pierwszy ma odczuwalnie lepszy chwyt/grip, lepiej się ręka trzyma. I cięższy, ogólnie czuć, że solidniejszy. Ten drugi raz, że się trochę gorzej (go) trzyma, przez to że gąbka jest miekka, a dwa szybciej się uszkodziła (chociaż nie powiem, i tak trochę wytrzymała).
Oba trzymają
przez to że gąbka jest miekka, a dwa szybciej się uszkodziła


@Filip69: @eustachy777: te gąbki i tak lepiej zdjąć, bo jak się pocą dłonie, to zaczyna się ześlizgiwanie, co potrafi popsuć serię.
Na początku może warto te gąbki mieć (bo i tak się nie robi długich serii), żeby nie bolały dłonie, ale jak się pojawią odciski, to lepiej je zdjąć i smarować ręce magnezją - bardziej boli przez pierwsze tygodnie,